Strona główna

Sonda

Czy jesteś za większym zadrzewieniem wsi Połczyno?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu „Mądry Miś”

W środę 31 stycznia 2018 roku na sali OSP Połczyno odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka zorganizowane przez punkt przedszkolny „Mądry Miś” z Połczyna.

Powszechnie uważa się, że rodzice są od wychowania, a dziadkowie od rozpieszczania. 21 i 22 stycznia to dwa dni w roku, kiedy to wnuki rozpieszczają swoich dziadków. Tak też stało się w tym roku w Połczynie.

Dzieci zaprosiły swoich dziadków na uroczystość, do której przygotowywały się od kilku tygodni. W ciągu dnia pełnego zabaw musiały znaleźć chwilkę, aby przygotować laurki, poćwiczyć recytację wierszyków i śpiewanie piosenki. Nie było z tym oczywiście żadnego problemu, bo dzieci lubią uczyć się nowych rzeczy. Dodatkowej adrenaliny dodawało to, że wystąpią przed swoimi kochanymi dziadkami.

Nadeszła „godzina zero”, dziadkowie już wygodnie usiedli na krzesłach, dzieci ustawiły się w rządku i po kolei rozpoczęły recytować wierszyki. Jednym brawa dodawały śmiałości, inny wręcz przeciwnie, śmiałość odbierały. Mimo to, dziadkowie byli bardzo dumni ze swoich kochanych wnuków.

Po odśpiewaniu piosenki, dzieci wręczyły swoim dziadkom laurki ze zdjęciem.

Ciocie przedszkolanki wyświetliły na ścianie pokaz multimedialny, stworzony ze zdjęć wykonanych podczas wspólnie spędzanego czasu w przedszkolu.

W tym momencie część artystyczna dobiegła końca i nadszedł czas na pyszny tort.

Następnie, goście usiedli przy stole pełnym słodkości, aby raczyć się smakiem pysznego ciasta, owoców i smakołyków wspólnie ze swoimi pociechami. Dziadkowie popijali kawkę i herbatkę, dzieci sok.

Podziękowania należą się cioci Elwirze i Martynie za przygotowanie dzieci do części artystycznej, dzieciom za wspaniały występ, a dla OSP Połczyno i Beaty Jeka za możliwość zorganizowania spotkania i pomoc przy jego organizacji. No i oczywiście dla babć i dziadków za tak liczne przybycie.

Zapraszamy do „lajkowania”, oznaczania i udostępniania zdjęć z naszej galerii na FB.

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info