Strona główna

Sonda

Czy weźmiesz udział w najbliższych wyborach samorządowych?:

Lokalni Przedsiębiorcy

IV Bieg Ziemi Puckiej na 10 km - podsumowanie

W niedzielę 9 września 2018 roku miał miejsce IV Bieg Ziemi Puckiej z metą w Połczynie.

Organizatorami biegu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z Urzędem Gminy Puck.

W zawodach wystartowało 81 zawodników (w tym 20 kobiet), którzy mieli do pokonania trasę 10 km z terenu Puszczy Darzlubskiej do Połczyna.

Zwycięzcą czwartego biegu Ziemi Puckiej na 10 km został Dawid Bullmann (Werblinia), który trasę biegu pokonał w nieco ponad 33 min.

Wśród kobiet z terenu Powiatu Puckiego najszybsza okazała się Klaudia Lessnau (Puck) uzyskując wynik 43 min i 34 sek. Po zakończonym biegu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.

Oczekując na ceremonię wręczenia nagród zawodnicy częstowali się bigosem , który serwował kucharz Marek Kołacz z OSP Gnieżdżewo.

Za zajęcie miejsc od I-VI w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn zawodnicy otrzymali puchary. Ponadto w każdej kategorii wiekowej czołowa trójka otrzymała puchary (nagrody nie były dublowane).

Wyróżniono również najlepszych strażaków OSP w kategorii mężczyzn i kobiet.

Z pośród uczestników biegu rozlosowano 20 osób, które za okazaniem numeru startowego otrzymało upominki rzeczowe.

Puchary i upominki rzeczowe wręczał Wójt Gminy Puck - Tadeusz Puszkarczuk.



Msc.


Wynik:


Nazwisko i imię


Miejscowość


Kat.


Msc./kat.


1


33:14,3


Bullmann Dawid


Werblinia/Świecino


M20


1


2


33:30,9


Kujawski Grzegorz


Puck


M40


1


3


33:45,4


Labudda Wojciech


LKS Puck


M30


1


4


35:47,0


Okrój Mariusz


Domatówko


M20


2


5


37:38,9


Mollin Bartłomiej


Strzelno


M40


2


6


37:57,7


Ellwart Roman


LKS Puck


M40


3


7


38:14,4


Tański Marcin


Puck


M40


4


8


38:32,4


Jednachowski Krzysztof


Puck


M20


3


9


38:55,0


Gawlik Mariusz


Mosty


M40


5


10


39:05,9


Szweda Michał


LKS Puck


M20


4


11


39:15,1


Lemański Piotr


Połchowo


M30


2


12


39:27,3


Gaffke Mateusz


Brzyno


M20


5


13


39:53,5


Cybula Paweł


Kazimierz


M20


6


14


40:13,5


Król Benedykt


Werblinia


M60


1


15


40:22,7


Cieślak Bartosz


Żelistrzewo


M40


6


16


40:49,2


Maciszka Radosław


Świecino


M20


7


17


41:06,0


Dorobczyński Marek


Chałupy


M30


3


18


41:24,4


Hajduk Ireneusz


Władysławowo


M40


7


19


41:47,0


Mislisz Piotr


Osłonino


M50


1


20


41:47,4


Willner Waldemar


Domatówko


M50


2


21


41:53,6


Gaffke Jarosław


Brzyno


M40


8


22/1 K


43:34,5


Lessnau Klaudia


Puck


K20


1


23


44:44,6


Rogowski Sebastian


Żelistrzewo


M40


9


24


44:49,0


Kaczykowski Karol


Żelistrzewo


M40


10


25


45:05,5


Kuchnowski Karol


Werblinia


M30


4


26


45:20,4


Czaja Piotr


Puck


M40


11


27


45:38,1


Jednachowski Marcin


Puck


M20


8


28


45:38,4


Okoń Bartosz


Goszczyno


M30


5


29/2

K


45:48,5


Dettlaff Aleksandra


OSP Strzelno


K20


2


30


45:51,0


Gaffke Henryk


Żarnowiec


M40


12


31/3

K


45:58,3


Owczarek Katarzyna


Kosakowo


K40


1


32


45:58,6


Śliwiński Andrzej


Kosakowo


M20


9


33


46:14,9


Hubert Jakub


Pogórze


M30


6


34/4

K


47:08,4


Chudzik Beata


Władysławowo


K30


1


35


47:21,8


Jednachowski Artur


Darzlubie


M20


10


36


47:32,5


Tempski Szymon


Łebcz


M30


7


37


47:39,1


Cieszyński Piotr


Rumia


M40


PK


38/ 5 K


48:03,2


Roraf Magdalena


Celbowo


K20


3


39


48:10,6


Zielke Cezary


Orle


M20


11


40


48:13,9


Hewelt Mateusz


Puck


M20


12


41


48:14,4


Lunk Krzysztof


Puck


M40


13


42


48:16,7


Lademann Maciej


Darzlubie


M40


14


43


48:18,0


Kobylski Maciej


Puck


M40


15


44


48:19,1


Groenwald Dariusz


OSP Połczyno


M40


16


45


48:23,4


Koralewski Tomasz


Władysławowo


M20


13


46/ 6 K


48:29,5


Lademann Alicja


Darzlubie


K40


2


47


48:30,5


Gaffke Janusz


Starzyński Dwór


M40


17


48


48:46,1


Wolszon Sławomir


Połczyno


M40


18


49


48:56,9


Cuprjak Artur


Połczyno


M20


14


50/7 K


49:05,2


Stankiewicz Iwona


Rekowo Górne


K40


3


51


49:07,6


Karwowski Krystian


Mosty


M30


8


52/8

K


49:27,2


Stankiewicz Estera


Rekowo Górne


K20


4


53


49:38,4


Zając Adam


Mosty


M40


19


54


49:50,3


Klebba Andrzej


Mrzezino


M30


9


55


50:02,3


Dettlaff Sławomir


Połczyno


M40


20


56


50:50,0


Chojnacki Mariusz


Połchowo


M40


21


57/9

K


51:04,2


Sikorra Beata


Władysławowo


K40


4


58/10

K


51:06,9


Kankowska Dominika


Luzino


K20


PK


59


51:27,0


Nowicki Jarosław


Połczyno


M40


22


60/11

K


51:38,5


Gaffke Paulina


Żarnowiec


K20


5


61/12

K


52:02,6


Kankowska Justyna


Luzino


K20


PK


62


52:22,2


Szweda Mieczysław


Swarzewo


M50


3


63/13

K


54:04,6


Koralewska Balbina


Władysławowo


K20


6


64


54:10,4


Pietruszkiewicz Krzysztof


Celbowo


M30


10


65/14 K


54:27,7


Gawlik Danuta


Mosty


K40


5


66


55:22,9


Simon Łukasz


Puck


M30


11


67


55:31,6


Pecz Piotr


Żelistrzewo


M50


4


68/15 K


57:00,0


Serema Klaudia


Pierwoszyno


K30


2


69


57:42,3


Ceszke Błażej


Strzelno


M20


15


70


58:35,1


Murański Józef


Jastarnia-Bór


M70


1


71


59:26,3


Szumlas Marcin


Połchowo


M30


11


72


1:01:1,0


Groenwald Fabian


Połczyno


M30


12


73


1:01:2,0


Majna Kazimierz


Gdynia


M60


PK


74/16

K


1:01:6,0


Milewczyk Katarzyna


Swarzewo


K20


7


75


1:02:2,0


Konkel Andrzej


Władysławowo


M40


23


76


1:03:2,0


Rosa Marek


Władysławowo


M60


2


77/17 K


1:03:6,0


Karwowska Danuta


Mosty


K30


3


78/18

K


1:08:6,0


Szumlas Anna


Połchowo


K30


4


79/19

K


1:10:5,0


Rosa Mirosława


Władysławowo


K50


1


80/20

K


1:11:3,0


Lubowiecka Alicja


Wejherowo


K30


PK


81


1:16,5


Korthals Bernard


OSP Połczyno


M50


5

 

Wyniki dzięki uprzejmości oksitpuck.pl, zdjęcia udostępnione przez kaszuby24.pl, więcej zdję na stronie kaszuby24.pl

Dziennik Bałtycki na temat biegu puck.naszemiasto.pl

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info