Strona główna

Sonda

Kto jest za (w związku z planami w zakresie ViaMaris) ?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Reklama

Reklama

Sześciu wspaniałych „ugotowało” dla przedszkolaków z Celbowa 5370 zł i 5 Euro.

Kto odwiedzał w ostatnich dniach kaszubską Restaurację Nordowi Mol, mógł spotkać w niej burmistrza, wójta, czy starostę… w roli kucharza. Samorządowcy, którzy włączyli się do akcji charytatywnej „ugotowali” dla przedszkolaków z Celbowa aż 5370 zł i 5 Euro. Za zdobyte pieniądze zakupione zostaną elementy wyposażenia sal oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Celbowie. Wszystkie potrawy przygotowane przez samorządowców już niebawem znajdą się w karcie menu restauracji. 3 grudnia o godzinie 17.00 w Restauracji Nordowi Mol odbędzie się uroczyste spotkanie podsumowujące całą akcję.

Idea akcji zorganizowanej przez Restaurację Nordowi Mol była następująca: chcieliśmy pomóc Szkole Podstawowej w Celbowie w zdobyciu pieniędzy na doposażenie oddziału przedszkolnego. Zwróciliśmy się do samorządowców z Powiatu Puckiego i odzew z ich strony przerósł nasze oczekiwania. Zdecydowana większość lokalnych włodarzy wcieliła się w rolę kucharzy, by gotować charytatywnie. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni samorządowcom i chcielibyśmy serdecznie podziękować im za udział w charytatywnej akcji „Poznaj swoich włodarzy od kuchni… w Restauracji Nordowi Mol”. Dziękujemy także wszystkim gościom, którzy byli z nami i poprzez licytację potraw pomogli dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Celbowie. – mówi Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol.

Akcja „Poznaj swoich włodarzy… od kuchni w Restauracji Nordowi Mol” trwała prawie miesiąc. Od 22 października br. do 19 listopada br. W tym czasie w rolę kucharzy wcielili się:

Tadeusz Puszkarczuk (Wójt Gminy Puck)

Tadeusz Puszkarczuk (Wójt Gminy Puck)

Adam Drzeżdżon (Burmistrz Władysławowa)

Adam Drzeżdżon (Burmistrz Władysławowa)

Mirosław Wądołowski (Burmistrz Helu)

Mirosław Wądołowski (Burmistrz Helu)

Tyberiusz Narkowicz (Burmistrz Jastarni)

Tyberiusz Narkowicz (Burmistrz Jastarni)

Wojciech Dettlaff (Starosta Powiatu Puckiego)

Wojciech Dettlaff (Starosta Powiatu Puckiego)

Marek Rintz (Burmistrz Pucka)

Marek Rintz (Burmistrz Pucka)

Akcja przebiegała w miłej atmosferze. Nasi lokalni włodarze wykazali się talentem kulinarnym. Wszystkie potrawy były wyjątkowe i bardzo smaczne. W imieniu uczniów naszej szkoły, szczególnie tych najmłodszych, nauczycieli oraz własnym chciałabym serdecznie podziękować Panu Markowi Heweltowi za pomysł i realizację tej wspaniałej akcji. Samorządowcom dziękuję za chętne włączenie się w akcję charytatywną. Jestem wdzięczna wszystkim gościom, którzy licytowali potrawy. Dzięki Wam wszystkim – ludziom o wspaniałym sercu – będziemy mogli poprawić warunki edukacji w naszej szkole i sprawić radość najmłodszym uczniom. – mówi Pani Mirosława Ceynowa, dyrektor placówki.

Odwiedzając Restaurację Nordowi Mol mogliśmy nie tylko posmakować potraw przygotowanych przez lokalnych włodarzy, lecz także poznać sposób ich przygotowania. Każdy samorządowiec omawiał krok po kroku sposób przygotowania swojego specjału. Wśród dań znalazły się m.in.: pyszna karkówka z grilla, wspaniale przyrządzone dania z łososia a także pieczone udka kurczaka. Wszystkich potraw będziemy mogli już niebawem posmakować w Restauracji Nordowi Mol. Decyzją szefa kuchni zostaną one umieszczone w karcie dań restauracji.

Patronat medialny nad akcją sprawowały:

Radio Kaszebe
CSB TV

Więcej informacji:

Restauracja „Nordowi Mol”

Celbowo koło Pucka

tel. 058-673-20-02

tel. kom. 607-36-05-36

e: marketing@nordowimol.pl

www.nordowimol.pl

Temat na forum

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Przydatne Linki

 

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info