Strona główna

Sonda

Co należy zrobić z popiołem z pieca i z kominka?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Piotr Neubauer z Połczyna wice wójtem Gminy Puck

Od 1 sierpnia 2019 roku mieszkaniec Połczyna Piotr Neubauer obejmie stanowisko zastępy wójta Gminy Puck Tadeusza Puszkarczuka.

Puck Nasze Miasto podaje, że Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk zapytany „Skąd ta dość nieoczekiwana zmiana kadrowa?” odpowiedział:

„- W związku z tym, że gmina jest duża i mamy takie prawo, które pozwala mi zatrudnić dwóch zastępców, to skorzystałem z niego. Uznałem, że jest taka potrzeba.”

„- Pan Neubauer ma predyspozycje, angażuje się w działalność społeczną, działał w organizacjach pozarządowych...”

Więcej na Puck Nasze Miasto

Gratulujemy !!!

 #

Jak miło- już nie' wstyd za

Jak miło- już nie' wstyd za takich ludzi a drogi kolego'Ale wracając do meritum nie obrażam dziadków i racja kiedyś też nim będę ale chodziło mi o urzędników w starszym wieku którzy nie dają już rady intensywnie pracować.W takim razie powinni przejść na emerytury lub zmienić pracę na lżejszą jak nie są w stanie podołać obowiązkom.

 
 #

Tu chyba nikt nikogo nie

Tu chyba nikt nikogo nie broni a ty drogi kolego pamiętaj że kiedyś też będziesz dziadkiem ????

 
 #

To taki uczony czy tylko

To taki uczony czy tylko działał w organizacjach społecznych i pozarządowych.

 
 #

Uczony wstydż się za siebie

Uczony wstydż się za siebie a nie innych ludzi

 
 #

Teraz większość młodych ludzi

Teraz większość młodych ludzi ma wyższe wykształcenie,łącznie ze mną .Czy takie stanowiska i pensie takie to nie po znajomości i układach?.W tym wypadku chodzi o to że tworzy się nowe stanowisko i opłaca z podatków podatników w tym i z moich.A co przybyło nagle tyle pracy że starzy nie dają rady i potrzebny drugi zastępca.Wioski zaniedbane,drogi wiejskie w fatalnym stanie czy tu gdzieś jest asfalt,kostka brukowa,tereny zielone,chodniki.A jak Wójt wymyśli że potrzeba mu jeszcze dziesięciu nowych urzędników to też mamy mu klaskać.Gdzie gospodarność ,oszczędność,pomoc biedny i potrzebującym.Dlacze go nie mówił tego przed wyborami że nie daje już rady. Poza tym niech każdy wstydzi się za siebie.Pozdrawiam obrońców starej nomenklatury.

 
 #

Takie żale to można zostawić

Takie żale to można zostawić dla siebie a nie pisać publicznie,wstyd za takich ludzi piszących takie rzeczy,boli ciebie to że pensja będzie wysoka ? Trzeba było się uczyć ????

 
 #

Stare dziadki nie dają już

Stare dziadki nie dają już rady potrzebny młody do roboty pewnie z pensją 10 tys. zł.Ale zap,lacimy wszyscy z naszych podatków.

 

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info