Strona główna

Sonda

Czy w Połczynie jest problem z luzem biegającymi psami?:

Podsumowanie XI Mistrzostw Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce

Dnia  16 lipca 2017 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się XI Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce.

W zawodach wystartowało 100 osób z 9 miejscowości. Dodatkowo wystąpiło kilku zawodników spoza gminy (poza konkurencją).

Konkurs rzutu młotem przeprowadzony został ze względu na bezpieczeństwo uczestników w piątek (14.07.2017 r.)

Zawody odbyły się przy wyjątkowo pięknej pogodzie. W imieniu organizatorów, uczestników imprezy powitał Brunon Ceszke. Mówca podziękował  Waldemarowi Płomieniowi – twórcy i kreatorowi lekkiej atletyki, za jego bezgraniczne zaangażowanie na rzecz rozwoju tej dyscypliny na terenie Ziemi Puckiej. Podkreślił, iż mistrzostwa weteranów lekkiej atletyki wpisały się na stałe w pejzaż imprez sportowych w gminie Puck. Impreza pokazuje, iż lekka atletyka – jako „królowa sportu” – jest dyscypliną dla wszystkich pokoleń. Dla zdrowia, w wymiarze rekreacyjnym, sport ten jest potrzebny człowiekowi przez całe życie.

Wspomniano, iż w dotychczasowych 10 mistrzostwach wzięło udział 388 osób. Minutą ciszy uczczono pamięć 16 osób (wymienionych z imienia i nazwiska), którzy odeszli do wieczności. Głos zabrał gość specjalny imprezy Wacław Krankowski – Prezes Polskiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki.

Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał Jerzy Tkaczyk – Z-ca Wójta Gminy Puck.

Zawodnicy za miejsca od I do III oraz za trzy najwartościowsze wyniki w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe, które wręczali: Jerzy Tkaczyk, Wacław Krankowski, Henryk Fiedorowicz – sędzia główny zawodów, oraz Stanisław Jaskułka – olimpijczyk (skoczek w dal) z Moskwy.

Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki  w Gminie Puck, LZS „Iskra” Połczyno. Imprezę prowadził Wiesław Oberzig – Gł. Instruktor ds. Kultury Fizycznej i Sportu OKSiT w Gminie Puck.

Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.

                                                           WYNIKI:

Bieg 60 m kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Białk Dominika

1980

Strzelno

9,8

580

K-35

2

Zinkiel Emilia

1984

Starzyński Dwór

10,2

471

K-30

3

Strójwąs Wioletta

1975

Mieroszyno

10,8

467

K-40

4

Kreft Sabina

1978

Starzyński Dwór

10,6

434

K-35

5

Jednachowska Sylwia

1975

Łebcz

11,2

403

K-40

6

Warnke Beata

1974

Łebcz

11,2

403

K-40

7

Margol Magdalena

1985

Łebcz

10,8

368

K-30

8

Witkowska Wioletta

1974

Mieroszyno

11,6

342

K-40

9

Grandicka Małgorzata

1983

Łebcz

11,3

292

K-30

10

Stępień Katarzyna

1983

Strzelno

11,3

292

K-30

11

Bradtke Bogusława

1981

Starzyński Dwór

11,7

266

K-35

12

Kustoch Ewa

1954

Łebcz

14,3

253

K-60

13

Blok Bernadeta

1967

Łebcz

14,8

102

K-50

14

Miłosz Lucyna

1946

Łebcz

18,4

60

K-70

15

Ustarbowska Maria

1955

Połczyno

17,4

29

K-60

 

Bieg 60 m mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

PK

Pokrywka Leszek

1971

Gdynia

7,9

818

M-45

1

Matejewski Piotr

1966

Połczyno

8,5

690

M-50

2

Lieske Edward

1940

Mieroszyno

10,6

635

M-75

3

Licau Wojciech

1963

Mieroszyno

8,9

555

M-50

4

Mollin Bartłomiej

1978

Strzelno

8,1

537

M-35

5

Kunc Henryk

1960

Starzyno

9,3

523

M-55

6

Willner Waldemar

1964

Domatówko

9,0

523

M-50

PK

Żaczek Julian

1960

Strzelno

9,4

492

M-55

7

Potrykus Łucjan

1952

Połczyno

10,2

465

M-65

8

Groenwald Dariusz

1971

Połczyno

8,9

461

M-45

9

Stępień Łukasz

1982

Strzelno

8,8

318

M-35

10

Wójcik Rafał

1977

Mieroszyno

9,2

291

M-40

11

Gaffke Janusz

1976

Starzyński Dwór

9,2

291

M-40

12

Kepke Michał

1979

Mieroszyno

9,1

243

M-35

13

Topór Mariusz

1973

Łebcz

9,8

160

M-40

14

Koreike Sławomir

1972

Starzyński Dwór

10,8

62

M-45

15

Dominik Bogdan

1960

Starzyński Dwór

12,1

17

M-55

16

Babiński Ryszard

1971

Łebcz

11,6

4

M-45

 

Bieg 400 m kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Białk Dominika

1980

Strzelno

1:31,7

244

K-35

2

Jednachowska Sylwia

1975

Łebcz

1:38,0

206

K-40

3

Margol Magdalena

1985

Łebcz

1:34,8

155

K-30

4

Witkowska Wioletta

1974

Mieroszyno

1:42,8

147

K-40

5

Stępień Katarzyna

1983

Strzelno

1:39,0

108

K-30

6

Strójwąs Wioletta

1975

Mieroszyno

1:49,1

85

K-40

7

Bradtke Bogusława

1981

Starzyński Dwór

1:47,3

66

K-35

8

Kreft Sabina

1978

Starzyński Dwór

1:47,6

64

K-35

9

Rompca Izabela

1982

Starzyński Dwór

1:48,7

56

K-35

10

Grandicka Małgorzata

1983

Łebcz

1:48,3

33

K-30

 

Bieg 800 m mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Mollin Bartłomiej

1978

Strzelno

2:23,3

375

M-35

2

Mislisz Piotr

1964

Osłonino

2:43,3

326

M-50

3

Willner Waldemar

1964

Domatówko

2:47,5

271

M-50

4

Dettlaff Sławomir

1972

Połczyno

2:48,6

184

M-45

5

Kepke Michał

1979

Mieroszyno

2:51,2

58

M-35

6

Dettlaff Henryk

1967

Mieroszyno

3:11,7

53

M-50

7

Stępień Łukasz

1982

Strzelno

2:56,3

30

M-35

8

Topór Mariusz

1981

Łebcz

3:06,9

13

M-40

9

Gaffke Janusz

1976

Starzyński Dwór

3:12,7

1

M-40

10

Selke Dariusz

1980

Starzyński Dwór

3:36,7

0

M-35

                                                                      

Skok w dal kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Renusz Irena

1956

Mieroszyno

2,87

604

K-60

2

Białk Dominika

1980

Strzelno

3,85

540

K-35

3

Witkowska Wioletta

1974

Mieroszyno

3,12

419

K-40

4

Hirt Sylwia

1974

Łebcz

3,04

399

K-40

5

Warnke Beata

1974

Łebcz

2,92

368

K-40

6

Komorek Maria

1954

Strzelno

2,16

359

K-60

7

Kreft Sabina

1978

Starzyński Dwór

3,06

350

K-35

8

Zinkiel Emilia

1984

Starzyński Dwór

3,28

348

K-30

9

Wicka Grażyna

1982

Starzyński Dwór

2,92

317

K-35

10

Stępień Katarzyna

1983

Strzelno

2,95

275

K-30

11

Margol Magdalena

1985

Łebcz

2,90

264

K-30

12

Dodot Magdalena

1980

Łebcz

2,62

247

K-35

13

Rompca Izabella

1982

Starzyński Dwór

2,18

142

K-35

14

Strójwąs Wioleta

1975

Mieroszyno

2,78

3,33

K-40

 

Skok w dal mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Matejewski Piotr

1966

Połczyno

4,91

778

M-50

2

Lieske Edward

1940

Mieroszyno

3,28

694

M-75

3

Żaczek Julian

1960

Strzelno

4,15

654

M-55

4

Potrykus Łucjan

1952

Połczyno

3,55

629

M-65

5

Mollin Bartłomiej

1978

Strzelno

5,03

569

M-35

6

Dettlaff Henryk

1967

Mieroszyno

3,94

525

M-50

7

Kunc Henryk

1960

Starzyno

3,62

507

M-55

8

Wójcik Rafał

1977

Mieroszyno

4,21

457

M-40

9

Kepke Michał

1979

Mieroszyno

4,16

385

M-35

10

Babiński Ryszard

1981

Łebcz

3,32

310

M-45

11

Gaffke Janusz

1976

Starzyński Dwór

3,50

298

M-40

12

Dominik Bogdan

1960

Starzyński Dwór

2,82

288

M-55

13

Jaffke Marek

1968

Starzyno

3,06

249

M-45

 

Pchnięcie kulą kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Renusz Irena

1956

Mieroszyno

8,65

779

K-60

2

Kustoch Ewa

1954

Łebcz

8,20

734

K-60

3

Ptak Ryszarda

1967

Strzelno

10,35

701

K-50

4

Marszewska Elżbieta

1950

Połczyno

6,48

658

K-65

5

Jeszke Zofia

1934

Mieroszyno

4,23

647

K-80

6

Selke Halina

1949

Mieroszyno

6,37

646

K-65

7

Miłosz Łucja

1947

Łebcz

5,27

608

K-70

8

Wittbrodt Gertruda

1943

Łebcz

4,58

607

K-75

9

Szejba Katarzyna

1959

Starzyno

7,82

597

K-55

10

Dettlaff Krystyna

1954

Starzyński Dwór

6,65

581

K-60

11

Priebe Barbara

1952

Łebcz

5,33

528

K-65

12

Ustarbowska Maria

1955

Połczyno

6,04

520

K-60

13

Dettlaff Jadwiga

1948

Połczyno

5,24

518

K-65

14

Stromska Klaudia

1984

Mieroszyno

9,63

518

K-30

15

Dettlaff Małgorzata

1944

Strzelno

4,42

498

K-70

16

Nowak Urszula

1954

Starzyno

5,60

477

K-60

17

Pionke-Willner Bożena

1964

Domatówko

6,65

424

K-50

18

Blok Bernadeta

1967

Łebcz

5,43

392

K-50

19

Borkowska Anna

1949

Mieroszyno

4,10

388

K-65

20

Renusz Teresa

1937

Łebcz

2,68

385

K-80

21

Dodot Magdalena

1980

Łebcz

7,39

380

K-35

22

Koreike Joanna

1974

Starzyński Dwór

6,58

358

K-40

23

Zielke Krystyna

1968

Starzyno

5,65

352

K-45

24

Renusz Regina

1949

Łebcz

3,76

350

K-65

25

Borkowska Maria

1953

Łebcz

4,22

341

K-60

26

Zinkiel Emilia

1984

Starzyński Dwór

6,07

299

K-30

27

Wicka Grażyna

1982

Starzyński Dwór

5,90

288

K-30

 

Pchnięcie kulą mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

PK

Krankowski Wacław

1951

Toruń

12,65

1066

M-65

PK

Stolarczyk Marek

1964

Lubin

13,38

880

M-50

1

Drzeżdżon Jan

1948

Starzyno

8,56

696

M-65

2

Sierosławski Andrzej

1954

Łebcz

9,36

682

M-60

3

Licau Wojciech

1963

Mieroszyno

10,34

663

M-50

4

Zelewski Tadeusz

1949

Połczyno

8,08

653

M-65

5

Samel Jerzy

1952

Starzyński Dwór

8,04

650

M-65

6

Miłosz Adam

1972

Połczyno

10,28

649

M-45

7

Ustarbowski Zbigniew

1951

Połczyno

7,92

638

M-65

8

Hapka Leszek

1967

Strzelno

9,98

637

M-50

9

Nadolski Tadeusz

1963

Łebcz

9,96

636

M-50

10

Mislisz Piotr

1964

Osłonino

9,48

601

M-50

PK

Żaczek Julian

1960

Strzelno

8,33

587

M-55

11

Kunc Henryk

1960

Starzyno

8,27

582

M-55

12

Wittbrodt Augustyn

1942

Łebcz

6,48

573

M-75

13

Matejewski Piotr

1966

Połczyno

8,95

564

M-50

14

Margol Robert

1974

Łebcz

9,91

551

M-40

15

Dettlaff Piotr

1963

Strzelno

8,34

520

M-50

16

Oberzig Józef

1960

Strzelno

7,40

513

M-55

17

Białk Józef

1955

Strzelno

7,07

497

M-60

18

Zielke Jerzy

1967

Starzyński Dwór

7,75

478

M-50

19

Grandicki Przemysław

1979

Łebcz

9,22

475

M-35

20

Dettlaff Roman

1966

Strzelno

7,56

465

M-50

21

Korthals Bernard

1965

Połczyno

7,51

461

M-50

22

Jednachowski Henryk

1972

Łebcz

7,11

427

M-45

23

Hincke Marcin

1973

Starzyński Dwór

7,81

420

M-40

24

Warnke Witold

1974

Łebcz

7,67

411

M-40

25

Dettlaff Henryk

1967

Mieroszyno

6,22

370

M-50

26

Bradtke Waldemar

1978

Starzyński Dwór

7,43

369

M-35

27

Selke Dariusz

1980

Starzyński Dwór

6,35

305

M-35

PK

Stolarczyk Miłosz

1998

Lubin

13,53

(6 kg)

---

 

Rzut oszczepem kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Ptak Ryszarda

1967

Strzelno

19,65

462

K-50

2

Pionke-Wilner Bożena

1964

Domatówko

15,04

338

K-50

3

Jeszke Zofia

1934

Mieroszyno

6,94

335

K-80

4

Okun Longina

1954

Połczyno

10,95

314

K-60

5

Koreike Joanna

1974

Starzyński Dwór

15,20

306

K-40

6

Wittbrodt Gertruda

1943

Łebcz

8,05

295

K-70

7

Dodot Magdalena

1980

Łebcz

16,50

289

K-35

8

Jednachowska Sylwia

1975

Łebcz

13,89

274

K-40

9

Selke Halina

1949

Mieroszyno

8,47

268

K-65

10

Ustarbowska Maria

1955

Połczyno

9,51

264

K-60

11

Marszewska Elżbieta

1950

Połczyno

8,26

260

K-65

12

Zielke Krystyna

1968

Starzyński Dwór

11,38

250

K-45

13

Kustoch Ewa

1954

Łebcz

8,24

220

K-60

14

Dettlaff Jadwiga

1948

Połczyno

7,19

218

K-65

15

Wicka Grażyna

1982

Starzyński Dwór

11,21

176

K-35

16

Blok Bernadetta

1967

Łebcz

8,04

150

K-50

17

Borkowska Maria

1953

Łebcz

6,03

144

K-60

18

Bradtke Bogusława

1981

Starzyński Dwór

10,18

127

K-30

19

Borkowska Anna

1949

Mieroszyno

4,72

120

K-65

 

Rzut oszczepem mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Jarmulewski Jerzy

1957

Mieroszyno

44,63

945

M-60

2

Licau Wojciech

1963

Mieroszyno

37,75

700

M-50

3

Żaczek Julian

1960

Strzelno

33,37

677

M-55

4

Mislisz Piotr

1964

Osłonino

32,37

589

M-50

5

Ceszke Brunon

1954

Strzelno

28,70

580

M-60

6

Dettlaff Piotr

1963

Strzelno

30,15

543

M-50

7

Nadolski Tadeusz

1963

Łebcz

29,19

524

M-50

8

Ustarbowski Zbigniew

1951

Połczyno

22,92

500

M-65

PK

Stromski Piotr

1984

Mieroszyno

36,75

453

M-30

9

Zelewski Tadeusz

1949

Połczyno

20,72

445

M-65

10

Topór Mariusz

1973

Łebcz

29,80

431

M-40

11

Margol Robert

1974

Łebcz

27,87

399

M-40

12

Dominik Bogdan

1960

Starzyński Dwór

20,82

395

M-55

13

Grandicki Przemysław

1979

Łebcz

30,20

392

M-35

14

Willner Waldemar

1964

Domatówko

22,64

390

M-50

15

Hapka Leszek

1967

Strzelno

22,17

380

M-50

16

Bekisz Franciszek

1969

Połczyno

22,93

354

M-45

17

Groenwald Fabian

1980

Połczyno

26,21

331

M-35

18

Drzeżdżon Jan

1948

Starzyno

15,45

313

M-65

19

Zielke Jerzy

1967

Starzyński Dwór

17,53

286

M-50

20

Koreike Sławomir

1972

Starzyński Dwór

17,46

252

M-45

21

Warnke Witold

1974

Łebcz

18,82

246

M-40

22

Bradtke Waldemar

1978

Starzyński Dwór

15,96

174

M-35

 

Rzut dyskiem kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Renusz Irena

1956

Mieroszyno

23,42

675

K-60

2

Korthals Małgorzata

1937

Połczyno

12,72

589

K-80

3

Ptak Ryszarda

1967

Strzelno

23,80

523

K-50

4

Stromska Klaudia

1984

Mieroszyno

29,15

466

K-30

5

Jeszke Zofia

1934

Mieroszyno

9,32

413

K-80

6

Kustoch Ewa

1954

Łebcz

12,32

321

K-60

7

Selke Halina

1949

Mieroszyno

10,78

317

K-65

8

Renusz Regina

1949

Łebcz

10,70

314

K-65

9

Dettlaff Małgorzata

1944

Strzelno

7,71

243

K-70

10

Marzecka Elżbieta

 

Połczyno

9,33

227

K-60

11

Borkowska Anna

1949

Mieroszyno

8,16

223

K-65

12

Dettlaff Jadwiga

1948

Połczyno

8,75

208

K-60

13

Borkowska Maria

1953

Łebcz

8,18

190

K-60

14

Wittbrodt Gertruda

1943

Łebcz

6,22

183

K-70

15

Zielke Krystyna

1968

Starzyński Dwór

12,66

150

K-45

16

Rompca Izabela

1982

Starzyński Dwór

11,92

150

K-35

 

Rzut dyskiem mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

PK

Stolarczyk Marek

1966

Lubin

50,24

940

M-50

PK

Krankowski Wacław

1951

Toruń

42,08

907

M-65

1

Płomień Waldemar

1941

Błądzikowo

30,40

806

M-75

2

Jarmulewski Jerzy

1957

Mieroszyno

30,96

573

M-60

3

Ceszke Brunon

1954

Strzelno

28,63

524

M-60

4

Żaczek Julian

1960

Strzelno

26,60

463

M-55

5

Jeka Waldemar

1969

Połczyno

25,83

455

M-45

PK

Stromski Piotr

1984

Mieroszyno

27,13

434

M-30

6

Ustarbowski Zbigniew

1951

Połczyno

21,12

419

M-65

7

Dettlaff Piotr

1963

Strzelno

24,02

411

M-50

8

Lieske Edward

1940

Mieroszyno

16,53

405

M-75

9

Groenwald Fabian

1980

Połczyno

25,06

395

M-35

10

Drzeżdżon Jan

1948

Starzyno

19,57

383

M-65

11

Zielke Jerzy

1967

Starzyński Dwór

21,82

367

M-50

12

Margol Robert

1974

Łebcz

22,93

356

M-40

13

Zelewski Tadeusz

1949

Połczyno

18,20

351

M-65

14

Nadolski Tadeusz

1963

Łebcz

19,08

312

M-50

15

Bradtke Waldemar

1978

Starzyński Dwór

20,08

303

M-35

16

Grandicki Przemysław

1979

Łebcz

19,48

292

M-35

17

Oberzig Józef

1960

Strzelno

16,15

291

M-55

18

Hintzke Marcin

1973

Starzyński Dwór

19,42

291

M-40

19

Nowak Andrzej

1949

Starzyno

11,18

162

M-60

PK

Skwiercz Mateusz

1994

Mechowo

37,00

-

-

 

Rzut młotem mężczyzn

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kategoria

 

Ceszke Brunon

1954

Strzelno

37,61

747

M-60

 

Płomień Waldemar

1941

Błądzikowo

27,02

647

M-75

 

Jarmulewski Jerzy

1957

Mieroszyno

28,95

558

M-60

 

Miłosz Adam

1972

Połczyno

22,00

351

M-45

 

Korthals Bernard

1965

Połczyno

21,13

338

M-50

 

Jeka Waldemar

1969

Połczyno

18,75

289

M-45

 

Stromski Tomasz

1969

Mieroszyno

18,73

289

M-45

 

Groenwald Fabian

1980

Połczyno

21,28

261

M-35

 

Koreike Sławomir

1972

Starzyński Dwór

11,50

151

M-45

 

Selke Dariusz

1980

Starzyński Dwór

10,60

96

M-35

PK

Ceszke Błażej

1989

Strzelno

37,52

(7 kg)

--

PK

Kowalski Bartłomiej

2002

Puck

31,01

(7 kg)

--

PK

Kowalski Bartłomiej

2002

Puck

39,68

(5 kg)

--

           

KLASYFIKACJA  NA  NAJBARDZIEJ  WARTOŚCIOWE  WYNIKI

                        KOBIETY                                                              

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

dyscyplina

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Renusz Irena

1956

Kula

8,65

779

K-60

2

Kustoch Ewa

1954

Kula

8,20

734

K-60

3

Ptak Ryszarda

1967

Kula

10,35

701

K-50

4

Renusz Irena

1956

Dysk

23,42

675

K-60

5

Marszewska Elżbieta

1950

Kula

6,48

658

K-65

6

Jeszke Zofia

1934

Kula

4,23

647

K-80

7

Selke Halina

1949

Kula

6,37

646

K-65

8

Miłosz Łucja

1947

Kula

5,27

608

K-70

9

Wittbrodt Gertruda

1943

Kula

4,58

607

K-75

10

Renusz Irena

1956

W dal

2,87

604

K-60

 

                        MĘŻCZYŹNI

Msc.

Nazwisko i imię

Rocznik

dyscyplina

Wynik

Pkt.

Kategoria

1

Krankowski Wacław

1951

Kula

12,65

1066

M-65

2

Jarmulewski Jerzy

1957

Oszczep

44,63

945

M-60

3

Stolarczyk Marek

1966

Dysk

50,24

940

M-50

4

Krankowski Wacław

1951

Dysk

42,08

907

M-65

5

Stolarczyk Marek

1964

Kula

13,38

880

M-50

6

Pokrywka Leszek

1971

60 m

7,9

818

M-45

7

Płomień Waldemar

1941

Dysk

30,40

806

M-75

8

Matejewski Piotr

1966

W dal

4,91

778

M-50

9

Ceszke Brunon

1954

Młot

37,61

747

M-60

10

Licau Wojciech

1963

Oszczep

37,75

700

M-50

 

           KOŃCOWA  KLASYFIKACJA  ZESPOŁOWA

 

Miejsce

Miejscowość

Punkty

1

MIEROSZYNO

236

2

STRZELNO

208

3

POŁCZYNO

155

4

ŁEBCZ

145

5

STARZYŃSKI DWÓR

115

6

STARZYNO

44

7

DOMATÓWKO

32

8

BŁĄDZIKOWO

24

9

OSŁONINO

24

 

                                                                    Sędzia Główny Zawodów

                                                                     Henryk Fiedorowicz

Zdjęcia jak i komunikat zostały przekazane przez OKSiT w Gminie Puck

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info