Strona główna

Sonda

Co należy zrobić z popiołem z pieca i z kominka?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Sezonowa poprawa stanu dróg gruntowych

Po zimie, stan dróg gruntowych na terenie Połczyna pozostawia wiele do życzenia.

Aktualnie trwają doraźne prace naprawcze zlecone przez Gminę.

 #

Działka gminna przy

Działka gminna przy ul.Zielonej dwie hałdy ziemi i piasku.Murek z galonów pusty bez kwiatów jak było wcześniej ,trawa nie koszona.Ważne że remiza ładna.

 
 #

To co teraz dzieje się na

To co teraz dzieje się na ul.Polnej to jakaś porażka. Kierowcy jeżdżą jak wariaci i to nie tylko przejezdni ale również mieszkający na osiedlu przylegającym właśnie do ul. Polnej czyli Ci którzy tak niedawno narzekali na dziury. Teraz dziur nie ma to można poszaleć. Moim zdaniem te dziury były o niebo lepsze od tego co teraz zostało nasypane. O spacerze można sobie pomarzyć. Nawet na podwórku nie można posiedzieć bo tak kurzy że można się udusić. Drodzy kierowcy zwolnijcie trochę.

 
 #

Spacer ...w zeszłym roku

Spacer ...w zeszłym roku Połczyno było ładniejsze trawa wszędzie skoszona kwiatki było widać na przystanku koło remizy i w paru miejscach jeszcze a teraz tak jakby SOLTYS się wcale nie starał Zwołali ludzi na sprzątanie ale tylko blisko remizy żeby czasem nie odbiegać za daleko Tak żeby ludzie widzieli że coś się robi Żal że tylko przy remizie.P Sołtys Łukasz bardziej się starał o wizerunek wsi .

 
 #

Ja też uważam że Połczyno

Ja też uważam że Połczyno było bardziej zadbane i miłej się spacerowalo I mam nadzieję że to się jeszcze zmieni i dojdzie do sołtysa że trzeba zadbać o wieś a nie tylko OSP bo tam urzenduje. Poprzedni sołtys sam kosil trawę i było to widać nie dlatego że mieszka tak daleko i podróże miał trawę tylko dlatego że tego wymagała sytuacja Trawa rośnie i trzeba się tym zająć Powodzenia

 
 #

I tak z tą drogą 2 razy w

I tak z tą drogą 2 razy w roku rozumiem że ludzie muszą mieć pracę ale niech tym ludziom dadzą porządny materiał na tą niby naprawę bo jak na razie to tragedia jest Żal tych ludzi co muszą tamtędy chodzić czy jeździć do domu a tak fajnie się tam chodziło na spacery a teraz wraca się i mąka na butach mąka na spodniach kurtce i nawet w buzi ,,,,no ale chodnik mamy do Darzlubia

 
 #

Tu nie chodzi aby zrobić

Tu nie chodzi aby zrobić porządne drogi ale aby ciągle robić przynajmiej dwa razy w roku sypią mąkę.Ktoś ma fajny interes w tym.

 
 #

Brak słów na to co zrobiły

Brak słów na to co zrobiły władze gminy Zastanawiam się czy ktoś widział czym maja,, naprawiaća,, drogę?!

 
 #

Koń by się uśmiał z tych prac

Koń by się uśmiał z tych prac doraźnych zleconych przez gminę Kierowca Wariat nie zwraca uwagi na to że dzieci do szkoły idą czy mama z wózkiem i zostawia za sobą te biedne osoby w kłębach kurzu a zwróćmy uwagę na znaki jest ograniczenie Więc myślę sobie że lepiej było jak były dziury bo trochę wolniej jeździli Gmina mogłaby się postarać o jakiś żwir a nie mąkę sypią na drogę,Wójt mógłby tedy do domu zacząć jeździć to by widział co się tu dzieje .

 
 #

Bardzo dobrze naprawiona

Bardzo dobrze naprawiona droga(do pierwszego deszczu:D) ta ulica to topienie pieniędzy w błoto tam zawsze będą dziury,lepiej jak by co roku włożyli 50 metrów płyt(mało ale konkretnie i na lata) ."Naprawa"drogi na łąki to jest porażka wysypali kruszywo od strony rowu gdzie spływa woda,teraz woda popłynie na dół przy okazji rozwalając świeżo wysypane kruszywo oraz stary bruk,(witamy w Polsce)no i po roku znowu trzeba będzie naprawiać a władze pochwalą się że wyremontowały X kilometrów dróg.

 

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info