Strona główna

Sonda

Czy jesteś za tym, aby Połczyno zostało wchłonięte przez Miasto Puck?:

Lokalni Przedsiębiorcy

V BIEGU ZIEMI PUCKIEJ na 10 km o Puchar Wójta Gminy Puck

1 września 2019 r. Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z Urzędem Gminy Puck, Starostwem Powiatowym w Pucku oraz Gminnym Zrzeszeniem „Ludowe Zespoły Sportowe” w Pucku przeprowadził V Bieg Ziemi Puckiej na 10 km.

W zawodach wystartowało 108 zawodników (w tym 24 kobiety), którzy mieli do pokonania trasę 10 km z terenu Puszczy Darżlubskiej do Połczyna. Zwycięzcą piątego biegu Ziemi Puckiej na 10 km został podobnie jak w roku ubiegłym Dawid Bullmann (Werblinia), który trasę biegu pokonał w 33 min i 55 s. Wśród kobiet najszybsza okazała się Paulina Szczepakowska (Krokowa) uzyskując wynik 42 min i 33 sek. Po zakończonym biegu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Oczekując na ceremonię wręczenia nagród zawodnicy częstowali się zupą , którą serwował kucharz Marek Kołacz z OSP Gnieżdżewo.

Za zajęcie miejsc od I-VI w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn zawodnicy otrzymali puchary. Ponadto w każdej kategorii wiekowej czołowa trójka otrzymała puchary (nagrody nie były dublowane). Wyróżniono również najlepszych strażaków OSP w kategorii mężczyzn i kobiet. Z pośród uczestników biegu rozlosowano 20 osób, które za okazaniem numeru startowego otrzymało upominki rzeczowe.

Puchary i upominki rzeczowe wręczał Zastępca Wójta Gminy Puck – Jerzy Tkaczyk. 

Msc.

Wynik:

Nazwisko i imię

Miejscowość

Kat.

Msc./kat.

1

33:55,5

Bullmann Dawid

Werblinia/Świecino

M30

1

2

34:13,6

Kujawski Grzegorz

Puck

M40

1

3

36:09,9

Labudda Wojciech

Puck

M30

2

4

36:57,1

Cybula Paweł

Kazimierz

M20

1

5

37:16,3

Urzędowski Przemysław

Siemirowice

M30

3

6

37:33,0

Trzebiatowski Jerzy

Gdynia

M40

2

7

38:16,4

Jednachowski Krzysztof

Puck

M30

4

8

38:28,6

Nikrandt Dawid

Domatowo

M30

5

9

38:50,8

Tokarczyk Konrad

Kamionka Wielka

M20

2

10

39:13,1

Tański Marcin

Puck

M40

3

11

39:31,2

Pecz Igor

Żelistrzewo

M30

6

12

39:34,5

Kościelski Mariusz

Gdynia

M50

1

13

40:05,7

Mollin Bartłomiej

Strzelno

M40

4

14

40:14,5

Moska Dawid

Wejherowo

M30

7

15

40:45,0

Kankowski Paweł

Luzino

M30

8

16

41:18,8

Zawaluk Marcin

Gdańsk

M40

5

17

41:23,0

Okrój Arkadiusz

Reda

M30

9

18

42:25,0

Dawidowski Roman

Puck

M50

2

19

42:26,3

Bolin Józef

Władysławowo

M60

1

20

42:31,1

Jednachowski Marcin

Puck

M20

3

21/1K

42:33,4

Szczepakowska Paulina

Krokowa

K20

1

22

42:39,4

Dydymski Krzysztof

Rumia

M40

6

23

43:36,0

Cieślak Bartosz

Żelistrzewo

M40

7

24/2K

43:52,1

Gaborek Marcelina

Kamionka Wielka

K20

2

25

44:16,2

Labun Zenon

Mrzezino

M40

8

26

44:26,5

Czaja Piotr

Puck

M40

9

27

44:34,5

Mislisz Piotr

Osłonino

M50

3

28

44:47,7

Milewczyk Rafał

Wejherowo

M30

10

29

44:47,9

Szymański Krzysztof

Domatówko

M30

11

30

44:54,3

Willner Waldemar

Domatówko

M50

4

31/3K

44:55,5

Roraf Magdalena

Celbowo

K30

1

32

45:18,9

Wasilka Sławomir

Wejherowo

M40

10

33

45:20,4

Kreft Krzysztof

Reda

M40

11

34

45:25,2

Jaffke Jarosław

Łebcz

M40

12

35

45:26,0

Jednachowski Artur

Darzlubie

M20

4

36

45:48,6

Król Benedykt

Werblinia

M60

2

37

46:19,0

Hallmann Mirosław

Wejherowo

M30

12

38

46:24,1

Lange Damian

Świnoujście

M30

13

39

46:25,0

Mudlaff Krystian

Wejherowo

M30

14

40

46:28,3

Szatkowski Marcin

Bydgoszcz

M30

15

41

46:47,5

Skosolas Janusz

Mosty

M40

13

42

47:15,9

Dettlaff Ireneusz

Gnieżdżewo

M40

14

43

47:15,9

Kaczykowski Karol

Żelistrzewo

M40

15

44

47:35,2

Pustówka Marcin

Gdynia

M30

16

45

47:36,9

Stromidło Jan

Swarzewo

M40

16

46/4K

47:45,3

Pilc Bojke Ewelina

Żelistrzewo

K30

2

47/5K

47:51,2

Owczarek Katarzyna

Kosakowo

K40

1

48

48:04,8

Lunk Krzysztof

Puck

M40

17

49

48:14,9

Adamik Jan

Gdynia

M60

3

50

48:14,9

Mȕller Jarosław

Rumia

M50

5

51

49:01,6

Kwiatkowski Michał

Wejherowo

M30

17

52

49:22,5

Pietruszkiewicz Jakub

Celbowo

M20

5

53

49:33,4

Klein Andrzej

Gdańsk

M50

6

54

50:18,3

Radłowski Mariusz

Puck

M50

7

55

50:31,8

Czarnecki Krzysztof

Puck

M30

18

56

50:58,4

Pietruszkiewicz Krzysztof

Celbowo

M30

19

57

50:58,4

Bojke Leszek

Domatówko

M30

20

58

51:46,6

Stefanik Zbigniew

Wejherowo

M40

wózek

59/6K

52:05,7

Kankowka Dominika

Luzino

K20

3

60

52:34,8

Ceszke Błażej

Strzelno

M30

21

61

52:34,8

Styn Łukasz

Krokowa

M30

22

62

52:58,0

Tomys Ryszard

Szemud

M70

1

63

52:59,3

Kałaska Radosław

Rewa

M40

18

64

53:01,4

Adamiec Marek

Słupsk

M40

19

65

53:03,0

Bajda Piotr

Połczyno

M50

8

66/7K

53:03,0

Kankowska Justyna

Luzino

K30

3

67

53:16,5

Lademann Maciej

Darzlubie

M40

20

68

53:31,9

Klebba Krzysztof

Puck/Łebcz

M30

23

69

53:37,5

Groenwald Mikołaj

Połczyno

M20

6

70/8K

53:44,6

Skosolas Agnieszka

Mosty

K40

2

71

53:46,9

Niedbała Ireneusz

Wejherowo

M50

9

72

53:58,0

Gaffke Janusz

Starzyński Dwór

M40

21

73

54:29,3

Wolszon Sławomir

Połczyno

M40

22

74

54:42,1

Groenwald Dariusz

Połczyno

M40

23

75/9K

54:51,0

Bisewska Wiktoria

Puck

K20

4

76

54:54,6

Koralewski Tomasz

Swarzewo

M20

7

77

55:52,9

Karwowski Krystian

Mosty

M30

24

78

56:11,9

Kreft Daniel

Rekowo Górne

M30

25

79

56:57,2

Szymański Adam

Lębork

M40

24

80/10K

57:03,9

Janowicz Anna

Władysławowo

K40

3

81

57:20,5

Rekwardt Zdzisław

Rzucewo

M50

10

82

58:02,2

Pecz Piotr

Żelistrzewo

M50

11

83

58:08,6

Tempski Szymon

Łebcz

M30

26

84/11K

58:16,8

Chojnacka Natalia

Lisewo

K30

4

85

58:48,8

Parchem Paweł

Mieroszyno

M20

8

86/12K

59:19,2

Marczyńska Iwona

Wejherowo

K40

4

87

59:46,3

Wrzos Krzysztof

Władysławowo

M50

12

88

59:56,4

Żornaczuk Jerzy

Rumia

M40

25

89/13K

60:23,6

Gaffke Paulina

Żarnowiec

K20

5

90

60:25,9

Gaffke Henryk

Żarnowiec

M40

26

91

60:27,0

Hewelt Mateusz

Puck

M30

27

92/14K

60:51,5

Czarnecka Agata

Puck

K20

6

93

60:56,0

Wenta Franciszek

Krokowa

M60

4

94/15K

61:00,2

Dydymska Monika

Rumia

K40

5

95

61:31,8

Śmigaj Mirosław

Gdynia

M60

5

96/16K

63:04,5

Lewińska Dominika

Władysławowo

K40

6

97/17K

63:05,5

Stankiewicz Iwona

Rekowo Górne

K40

7

98/18K

63:06,2

Stankiewicz Estera

Rekowo Górne

K20

7

99

64:04,5

Zabrocki Karol

Świnoujście

M30

28

100/19K

65:53,9

Kollek Anna

Władysławowo

K50

1

101/20K

66:25,7

Muttka Karolina

Odargowo

K40

8

102/21K

67:20,1

Milewczyk Katarzyna

Swarzewo

K30

5

103

69:10,4

Majna Kazimierz

Gdynia

M60

6

104/22K

70:02,1

Karwowska Danuta

Mosty

K30

6

105/23K

72:31,0

Lider Radłowska Małgorzata

Puck

K40

9

106/24K

81:02,7

Pawłowska Maria

Gdynia

K50

2

107

90:02,1

Pawłowski Andrzej

Gdynia

M60

7

 

Źródło oraz galeria z wydarzenia: oksitpuck.pl

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info