Sonda

Kto jest za (w związku z planami w zakresie ViaMaris) ?:

Lokalni Przedsiębiorcy

X Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce - Podsumowanie

Dnia  5 czerwca 2016 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się X Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce.

W zawodach wystartowało ok. 120 osób z 11 miejscowości. Dodatkowo wystąpiło kilku zawodników z Trójmiasta.

Konkurencja rzutu młotem przeprowadzona została ze względu na bezpieczeństwo uczestników w sobotę (04.06.2016 r.)

Zawodnicy za miejsca od I do III oraz za trzy najwartościowsze wyniki w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe, które wręczyli Zastępca Wójta Gminy Puck Jerzy Tkaczyk. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki  w Gminie Puck, LZS „Iskra” Połczyno oraz Pomorskie Zrzeszenie LZS w Gdańsku.

Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.

W końcowej klasyfikacji zespołowej liderem byli przedstawiciele Mieroszyna, na drugiej pozycji uplasowało sie Strzelno, Połczyno zajęło 3-cie miejsce.