Strona główna

Sonda

Czy jesteś za większym zadrzewieniem wsi Połczyno?:

Lokalni Przedsiębiorcy

10 urodziny portalu Wirtualne Połczyno

4 Listopada minęła okrągła 10-ta rocznica istnienia naszego lokalnego portalu.

Staramy się na bieżąco informować, co się dzieje na terenie Sołectwa Połczyno. Uwieczniamy na zdjęciach zmiany, jakie się dokonują z biegiem czasu. Szukamy cennych informacji na kartach historii związanych z Połczynem i jego mieszkańcami.

Portal jest dla mieszkańców, ma im służyć i informować. Wiadomo, że nie na każdy temat uda się na zdobyć informacje, dlatego każdy może nam podać pomysł na artykuł, każdy też może napisać swój artykuł, a my go opublikujemy.

Portal nasz na ten moment składa się z głównej strony pod adresem www.wirtualne.polczyno.pl , mamy też galerię – www.galeria.polczyno.pl - , która aktualnie jest w fazie budowy na nowym skrypcie (pojawiła się funkcjonalność komentowania, oceniania i lakowania zdjęć oraz przeglądania zdjęć na pełnym ekranie). Jest też zapomniane ale pełne wiedzy i niezakończonych tematów forum – www.forum.polczyno.pl, które warto na spokojnie przejrzeć. Odwołania do artykułów publikowane są na naszym profilu na FB pod adresem www.facebook.com/WirtualnePolczyno

Kontakt z nami można nawiązać pisząc na adres redakcja@polczyno.pl , poprzez formularz kontaktowy na stronie w zakładce Kontakt oraz przez wiadomość na FB.

Zapraszamy do współpracy i dziękujemy, że z nami jesteście.

Redakcja Wirtualne Połczyno
www.wirtualne.polczyno.pl

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info