Strona główna

Sonda

Jak sądzisz? Czy pandemia się już skończyła?:

Lokalni Przedsiębiorcy

KOMUNIKAT z XV Gminnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w kategorii „OLDBOY” 18.07.2021 r.

18 lipca 2021 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się XV Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce p.n. „Powroty na bieżnie, rzutnie i skocznie”. W zawodach wystartowało 101 osób (w tym 40 kobiet) z 12 miejscowości. Konkurs rzutu młotem przeprowadzony został ze względu na bezpieczeństwo uczestników w piątek (16.07.2021 r.)

Zawody weteranów są okazją do wspomnień z lat młodości, integrują pokolenia, kreują więzi międzyludzkie, wzmacniają patriotyzm lokalny a przede wszystkim popularyzują ruch na świeżym powietrzu tak niezbędny dla zdrowia człowieka – powiedział, witając uczestników – Brunon Ceszke – animator lekkiej atletyki ze Strzelna. Inspiracją zorganizowania mistrzostw gminy przed laty, były… Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki w Toruniu. Jako jeden z uczestników tychże zawodów, pragnąłem, aby wzór ogólnopolskiej rywalizacji przenieść na szczebel gminny. Gdzie „Polskę stanowić będzie gmina a sołectwa będą odpowiednikiem województw” – dodał mówca, jeden z inicjatorów weterańskich zmagań w gminie Puck.  W czternastu dotychczasowych imprezach doliczono się startu 518 osób, z których 23 już nie żyją. Ich pamięć uczczono chwilą ciszy. Spośród kobiet najstarszą zawodniczką w historii mistrzostw była Agnieszka Kepke – 91 letnia lekkoatletka z Mieroszyna a wśród mężczyzn Jan Ciskowski – 96 letni zawodnik z Gnieżdżewa.

Zawodnicy za miejsca od I do III w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe. Dodatkowo nagrodzono 6 najwartościowszych wyników punktowych (po trzy w kategorii kobiet i mężczyzn). Z okazji jubileuszowych – XV zawodów pamiątkowymi statuetkami nagrodzono 5 zawodników, którzy od 2007 roku uczestniczyli w każdej imprezie (Renusz Irena, Płomień Waldemar, Ceszke Brunon, Jarmulewski Jerzy, Jeka Waldemar) oraz dwie osoby, które startowały po raz czternasty (Jeszke Zofia i Licau Wojciech).  Wszystkie nagrody wręczył Radny Gminy Puck – Józef Białk. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki  w Gminie Puck oraz LZS „Iskra” Połczyno.

Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.           

 

                                                           WYNIKI:

Bieg 60 m kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Bemke Danuta

28.03.1948

Żelistrzewo

11,8

787

K-70

2

Białk Dominika

24.06.1980

Strzelno

9,6

696

K-40

3

Bisewska Aleksandra

28.04.1980

Strzelno

9,8

654

K-40

4

Ławniczak Justyna

17.06.1984

Połczyno

9,8

580

K-35

5

Witkowska Wioletta

08.03.1974

Mieroszyno

10,7

558

K-45

6

Wolszon Anna

19.08.1944

Żelistrzewo

14,6

487

K-75

7

Karczewska-Strójwąs Wioleta

03.08.1975

Mieroszyno

11,2

471

K-45

8

Kitowicz Magdalena

17.07.1979

Połczyno

10,8

467

K-40

9

Dettlaff Anita

05.09.1980

R. Górne

10,8

467

K-40

10

Dettlaff Longina

11.06.1957

Strzelno

12,7

455

K-60

11

Mudlaff Dorota

29.05.1986

R. Górne

10,6

434

K-35

12

Bargańska Jolanta

22.04.1968

Strzelno

11,9

430

K-50

13

Orzeł Gabriela

12.11.1955

Strzelno

14,4

313

K-65

14

Patok Ewa

06.03.1977

R. Górne

12,2

259

K-40

15

Lietzau Maria

20.06.1960

Połczyno

14,3

253

K-60

                       

Bieg 60 m mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Groenwald Dariusz

19.04.1971

Połczyno

8,2

804

M-50

2

Licau Wojciech

19.11.1963

Mieroszyno

8,6

757

M-55

3

Molin Bartłomiej

25.05.1978

Strzelno

7,8

753

M-40

4

Mudlaff Józef

11.03.1955

Strzelno

9,6

639

M-65

5

Marzejon Dariusz

05.04.1979

Zdrada

8,2

600

M-40

6

Migowski Łukasz

28.01.1978

Połczyno

8,2

600

M-40

7

Selke Wojciech

18.04.1972

Żelistrzewo

8,5

592

M-45

PK

Żaczek Julian

09.10.1960

Strzelno

9,4

589

M-60

8

Król Benedykt

10.07.1953

Werblinia

9,8

578

M-65

9

Kuchnowski Józef

19.03.1956

Strzelno

9,8

578

M-65

10

Selewski Przemysław

08.01.1984

Połczyno

8,1

537

M-35

11

Żaczek Mariusz

12.07.1980

Strzelno

8,4

530

M-40

12

Droździel Dawid

28.09.1982

Zdrada

8,4

438

M-35

13

Dettlaff Sławomir

04.04.1972

Połczyno

9,0

429

M-45

14

Potrykus Łucjan

13.12.1952

Połczyno

10,4

413

M-65

15

Potrykus Dariusz

31.03.1986

Strzelno

8,5

407

M-35

16

Sztam Leszek

11.05.1937

Władysławowo

12,5

347

M-80

17

Kuchnowski Karol

27.09.1981

Werblinia

8,7

347

M-35

18

Grandicki Przemysław

03.01.1979

Łebcz

9,1

318

M-40

19

Zielke Paweł

25.05.1985

Mieroszyno

8,9

291

M-35

20

Konkol Adam

05.01.1974

Żelistrzewo

9,8

227

M-45

21

Zelewski Tadeusz

17.04.1949

Połczyno

12,2

154

M-70

22

Lilla Marek

31.05.1964

R. Górne

10,9

147

M-55

23

Wita Edward

03.10.1948

Zdrada

13,0

59

M-70

24

Patok Wiesław

03.09.1972

R. Górne

11,3

18

M-45

 

Bieg 400 m kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Okrój Gabriela

20.10.1962

Domatówko

1:37,4

398

K-55

2

Białk Dominika

24.06.1980

Strzelno

1:31,5

300

K-40

3

Ławniczak Justyna

17.06.1984

Połczyno

1:30,7

259

K-35

4

Witkowska Wioletta

08.03.1974

Mieroszyno

1:41,1

217

K-45

5

Kuchnowska Anna

14.08.1982

Werblinia

1:39,9

137

K-35

6

Loewnau Łucja

14.12.1982

Żelistrzewo

1:45,4

82

K-35

 

Bieg 800 m mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Molin Bartłomiej

25.05.1978

Strzelno

2:17,7

562

M-40

2

Król Benedykt

10.07.1953

Werblinia

3:11,5

275

M-65

3

Mislisz Piotr

30.04.1964

Osłonino

2:56,8

244

M-55

4

Dettlaff Sławomir

04.04.1972

Połczyno

2:50,2

167

M-45

5

Willner Waldemar

03.11.1964

Domatówko

3:13,5

92

M-55

6

Żaczek Mariusz

12.07.1980

Strzelno

2:59,0

47

M-40

7

Kuchnowski Karol

27.09.1981

Werblinia

3:07.4

0

M-35

8

Potrykus Sławomir

10.12.1974

Zdrada

4:22,6

0

M-45

                                                                      

Skok w dal kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Renusz Irena

26.11.1956

Mieroszyno

2,75

563

K-60

2

Bemke Danuta

28.03.1948

Żelistrzewo

2,31

533

K-70

3

Białk Dominika

24.06.1980

Strzelno

3,45

506

K-40

4

Bisewska Aleksandra

28.04.1980

Strzelno

3,38

486

K-40

5

Ławniczak Justyna

17.06.1984

Połczyno

3,43

439

K-35

6

Komorek Maria

28.05.1954

Strzelno

2,09

388

K-65

7

Witkowska Wioleta

08.03.1974

Mieroszyno

2,73

372

K-45

8

Karczewska-Strójwąs Wioleta

03.08.1975

Mieroszyno

2,70

364

K-45

9

Wolszon Anna

19.08.1944

Żelistrzewo

1,74

359

K-75

10

Mudlaff Dorota

29.05.1986

R. Górne

3,10

359

K-35

11

Kitowicz Magdalena

17.07.1979

Połczyno

2,86

352

K-40

12

Lietzau Maria

20.06.1960

Połczyno

2,05

321

K-60

13

Włodarczyk Irena

01.05.1970

R. Górne

2,13

251

K-50

14

Bargańska Jolanta

22.04.1968

Strzelno

2,00

214

K-50

15

Patok Ewa

06.03.1977

R. Górne

1,97

129

K-40

16

Dettlaff Anita

05.09.1980

R. Górne

1,96

124

K-40

17

Palubicka Iwona

03.04.1977

R. Górne

1,64

44

K-40

 

Skok w dal mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Żaczek Julian

09.12.1960

Strzelno

3,84

642

M-60

2

Molin Bartłomiej

25.05.1978

Strzelno

4,98

631

M-40

3

Droździel Dawid

22.09.1982

Zdrada

4,95

551

M-35

4

Potrykus Łucjan

13.12.1952

Połczyno

3,29

547

M-65

5

Żaczek Mariusz

12.07.1980

Strzelno

4,53

529

M-40

6

Selke Wojciech

18.04.1972

Żelistrzewo

4,06

486

M-45

7

Kuchnowski Józef

19.03.1956

Strzelno

3,03

465

M-65

8

Selewski Przemysław

08.01.1984

Połczyno

4,50

457

M-35

9

Mudlaff Józef

11.03.1955

Strzelno

3,00

455

M-65

10

Zielke Paweł

25.05.1985

Mieroszyno

4,05

363

M-35

11

Marzejon Tadeusz

19.07.1960

R. Górne

2,58

271

M-60

 

Pchnięcie kulą kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Jeszke Zofia

06.12.1934

Mieroszyno

4,42

824

K-85

2

Wolszon Anna

19.08.1944

Żelistrzewo

5,80

789

K-75

3

Rogalska Regina

07.10.1950

R. Górne

6,55

776

K-70

4

Ptak Ryszarda

13.01.1967

Strzelno

10,32

699

K-50

5

Adrian-Orzeł Krystyna

28.07.1958

Strzelno

7,52

667

K-60

6

Dettlaff Małgorzata

23.04.1944

Strzelno

4,90

654

K-75

7

Renusz Irena

26.11.1956

Mieroszyno

7,33

648

K-60

8

Kustoch Ewa

13.02.1954

Łebcz

6,34

642

K-65

9

Dettlaff Longina

19.06.1957

Strzelno

6,81

597

K-60

10

Kwidzińska Regina

17.02.1950

Łebcz

5,10

586

K-70

11

Bemke Danuta

28.03.1948

Żelistrzewo

5,05

580

K-70

12

Ustarbowska Maria

17.05.1955

Połczyno

5,55

552

K-65

13

Stromska Klaudia

12.12.1984

Mieroszyno

10,01

541

K-35

14

Dettlaff Stefania

10.01.1960

Strzelno

6,09

525

K-60

15

Lietzau Maria

20.06.1960

Połczyno

6,08

525

K-60

16

Stromska Ewa

02.03.1958

Strzelno

6,03

520

K-60

17

Pionke-Willner Bożena

13.09.1964

Domatówko

6,39

474

K-55

18

Badziong Longina

30.04.1959

Łebcz

5,56

473

K-60

19

Selke Edyta

24.06.1975

Żelistrzewo

6,95

449

K-45

20

Marzejon Irena

28.11.1965

R. Górne

6,09

448

K-55

21

Loewnau Łucja

14.12.1982

Żelistrzewo

6,96

353

K-35

22

Konkol Barbara

29.03.1972

Żelistrzewo

5,61

349

K-45

23

Iwańska Sylwia

10.07.1977

Połczyno

5,59

293

K-40

24

Palubicka Iwona

03.04.1977

R. Górne

4,48

220

K-40

 

Pchnięcie kulą mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Płomień Waldemar

27.03.1941

Błądzikowo

8,33

854

M-80

2

Hebel Józef

13.10.1939

Połczyno

7,95

811

M-80

3

Ustarbowski Zbigniew

03.02.1951

Połczyno

9,62

789

M-70

4

Jarmulewski Jerzy

02.07.1957

Mieroszyno

10,14

745

M-60

5

Licau Wojciech

19.11.1963

Mieroszyno

10,01

721

M-55

6

Ceszke Brunon

26.03.1954

Strzelno

8,82

719

M-65

7

Parchem Wojciech

09.05.1966

Mieroszyno

9,96

717

M-55

8

Sztam Leszek

11.05.1937

Władysławowo

7,05

711

M-80

9

Zelewski Tadeusz

17.04.1949

Połczyno

8,39

678

M-70

10

Tuszer Arkadiusz

03.04.1974

Starzyno

10,68

677

M-45

11

Potrykus Maciej

23.08.1983

Połczyno

12,52

672

M-35

12

Nadolski Tadeusz

12.05.1963

Łebcz

9,01

641

M-55

13

Żaczek Julian

09.10.1960

Strzelno

8,79

636

M-60

14

Król Benedykt

10.07.1953

Werblinia

7,79

627

M-65

15

Mislisz Piotr

30.04.1964

Osłonino

8,80

625

M-55

16

Boczyński Bernard

08.03.1951

Połczyno

7,80

625

M-70

17

Miłosz Adam

08.11.1972

Połczyno

9,73

610

M-45

18

Dettlaff Piotr

08.08.1963

Strzelno

8,47

598

M-55

19

Kuchnowski Józef

19.03.1956

Strzelno

7,40

592

M-65

20

Stromski Piotr

08.10.1984

Mieroszyno

10,67

561

M-35

21

Patok Łucjan

09.09.1970

R. Górne

8,90

560

M-50

22

Potrykus Franciszek

19.12.1958

Połczyno

7,74

551

M-60

23

Oberzig Józef

01.02.1960

Strzelno

7,25

512

M-60

24

Konkol Adam

05.01.1974

Żelistrzewo

8,22

504

M-45

25

Wita Edward

03.10.1948

Zdrada

6,12

475

M-70

26

Potrykus Leon

14.03.1972

Połczyno

7,80

475

M-45

27

Żaczek Tadeusz

30.03.1956

Mieroszyno

6,01

467

M-65

28

Marzejon Tadeusz

19.07.1960

R. Górne

6,68

466

M-60

29

Potrykus Dariusz

31.03.1986

Strzelno

9,06

466

M-35

30

Grandicki Przemysław

03.01.1979

Łebcz

8,43

459

M-40

31

Nowak Mariusz

22.07.1977

Połczyno

8,25

447

M-40

32

Droździel Dawid

28.09.1982

Zdrada

8,67

443

M-35

33

Selewski Przemysław

08.01.1984

Połczyno

8,43

428

M-35

34

Oreszke Andrzej

04.01.1970

Zdrada

6,97

423

M-50

35

Kuchnowski Karol

27.09.1981

Werblinia

8,06

407

M-35

36

Potrykus Sławomir

10.12.1974

Zdrada

6,74

401

M-45

37

Palubicki Jerzy

03.04.1971

R. Górne

6,60

397

M-50

38

Potrykus Franciszek

22.11.1948

Zdrada

5,22

395

M-70

 

Rzut oszczepem kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Ustarbowska Maria

17.05.1953

Połczyno

12,98

446

K-65

2

Selke Edyta

24.06.1975

Żelistrzewo

17,93

432

K-45

3

Dettlaff Longina

19.06.1957

Strzelno

14,22

427

K-60

4

Ptak Ryszarda

13.01.1967

Strzelno

18,36

427

K-50

5

Kustoch Ewa

13.02.1954

Łebcz

12,35

421

K-65

6

Dettlaff Stefania

10.01.1960

Strzelno

13,75

411

K-60

7

Stromska Ewa

02.03.1958

Strzelno

12,40

364

K-60

8

Pionke-Willner Bożena

13.09.1964

Domatówko

13,02

331

K-55

9

Marzejon Irena

28.11.1965

R. Górne

12,64

320

K-55

10

Konkol Barbara

29.03.1972

Żelistrzewo

13,66

314

K-45

11

Dettlaff Małgorzata

23.04.1944

Strzelno

7,26

303

K-75

12

Stromska Klaudia

12.12.1984

Mieroszyno

16,99

300

K-35

13

Loewnau Łucja

14.12.1982

Żelistrzewo

16,90

298

K-35

14

Okrój Gabriela

20.10.1962

Domatówko

11,72

292

K-55

15

Bisewska Aleksandra

28.04.1980

Strzelno

14,48

288

K-40

16

Badziong Longina

30.04.1959

Łebcz

9,42

261

K-60

17

Patok Ewa

06.03.1977

R. Górne

13,00

252

K-40

18

Orzeł Gabriela

12.11.1955

Strzelno

8,03

251

K-65

19

Iwańska Sylwia

10.07.1977

Połczyno

12,56

241

K-40

20

Adrian-Orzeł Krystyna

28.07.1958

Strzelno

8,48

228

K-60

21

Kitowicz Magdalena

17.05.1979

Połczyno

9,97

178

K-40

22

Dettlaff Anita

05.09.1980

R. Górne

9,78

173

K-40

23

Mudlaff Dorota

29.05.1986

R. Górne

10,98

171

K-35

24

Włodarczyk Irena

01.05.1970

R. Górne

8,74

169

K-50

25

Palubicka Iwona

03.04.1977

R. Górne

8,71

147

K-40

26

Lilla Magdalena

06.05.1988

R. Górne

7,65

80

K-30

 

Rzut oszczepem mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Jarmulewski Jerzy

02.07.1957

Mieroszyno

41,11

864

M-60

2

Licau Wojciech

19.11.1963

Mieroszyno

33,47

680

M-55

3

Żaczek Julian

09.10.1960

Strzelno

32,55

668

M-60

4

Tuszer Arkadiusz

03.04.1974

Starzyno

37,27

621

M-45

5

Potrykus Antoni

17.01.1968

Połczyno

32,89

600

M-50

6

Dettlaff Piotr

08.08.1963

Strzelno

28,03

557

M-55

7

Mislisz Piotr

30.04.1964

Osłonino

27,62

548

M-55

8

Marzejon Dariusz

05.04.1979

Zdrada

36,13

539

M-40

9

Nadolski Tadeusz

12.05.1963

Łebcz

25,36

497

M-55

10

Stromski Piotr

08.10.1984

Mieroszyno

34,77

463

M-35

11

Szampanti Waldemar

30.03.1958

Strzelno

23,31

457

M-60

12

Potrykus Dariusz

31.03.1986

Strzelno

33,33

440

M-35

13

Selke Wojciech

18.04.1972

Żelistrzewo

27,22

433

M-45

14

Grandicki Przemysław

03.01.1979

Łebcz

27,43

391

M-40

15

Nowak Mariusz

22.07.1977

Łebcz

27,23

388

M-40

16

Patok Łucjan

09.09.1970

R. Górne

22,02

377

M-50

17

Oreszke Józef

08.10.1932

Zdrada

10,38

325

M-85

18

Marzejon Tadeusz

19.07.1960

R. Górne

17,42

323

M-60

19

Lilla Marek

31.05.1964

R. Górne

16,45

297

M-55

20

Włodarczyk Robert

02.07.1967

R. Górne

16,91

273

M-50

21

Wita Edward

03.10.1948

Zdrada

12,28

265

M-70

22

Potrykus Franciszek

22.11.1948

Zdrada

5,14

70

M-70

 

Rzut dyskiem kobiet:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Renusz Irena

26.11.1956

Mieroszyno

21,47

613

K-60

2

Ptak Ryszarda

13.01.1967

Strzelno

25,57

567

K-50

3

Stromska Klaudia

12.12.1984

Mieroszyno

29,15

466

K-35

4

Jeszke Zofia

06.12.1934

Mieroszyno

8,56

448

K-85

5

Rogalska Regina

07.10.1950

R. Górne

12,48

436

K-70

6

Stromska Ewa

02.03.1958

Strzelno

15,70

429

K-60

7

Adrian-Orzeł Krystyna

28.07.1958

Strzelno

14,73

398

K-60

8

Ustarbowska Maria

17.05.1955

Połczyno

12,63

383

K-65

9

Kustoch Ewa

13.02.1954

Łebcz

12,22

369

K-65

10

Dettlaff Stefania

10.01.1960

Strzelno

13,11

347

K-60

11

Dettlaff Małgorzata

23.04.1944

Strzelno

8,91

338

K-75

12

Pionke-Willner Bożena

13.09.1964

Domatówko

14,45

336

K-55

13

Marzejon Irena

28.11.1965

R. Górne

13,74

316

K-55

14

Selke Edyta

24.06.1975

Żelistrzewo

16,02

283

K-45

15

Orzeł Gabriela

12.11.1955

Strzelno

9,80

282

K-65

16

Kwidzińska Regina

17.02.1950

Łebcz

8,30

267

K-70

17

Bargańska Jolanta

22.04.1968

Strzelno

10,81

199

K-50

18

Włodarczyk Irena

01.05.1970

R. Górne

10,72

197

K-50

19

Konkol Barbara

29.03.1972

Żelistrzewo

11,66

187

K-45

20

Palubicka Iwona

03.04.1977

R. Górne

12,60

176

K-40

21

Iwańska Sylwia

10.07.1977

Połczyno

12,53

175

K-40

22

Lilla Magdalena

06.05.1988

R. Górne

11,00

133

K-30

 

Rzut dyskiem mężczyzn:

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Płomień Waldemar

27.03.1941

Błądzikowo

24,54

718

M-80

2

Jarmulewski Jerzy

02.07.1957

Mieroszyno

32,90

613

M-60

3

Ceszke Brunon

26.03.1954

Strzelno

28,77

596

M-65

4

Jeka Waldemar

19.10.1969

Połczyno

32,90

590

M-50

5

Żaczek Julian

09.10.1960

Strzelno

27,79

507

M-60

6

Boczyński Bernard

08.03.1951

Połczyno

21,64

488

M-70

7

Stromski Piotr

08.10.1984

Mieroszyno

29,83

484

M-35

8

Dettlaff Piotr

08.08.1963

Strzelno

24,70

482

M-55

9

Parchem Wojciech

09.05.1966

Mieroszyno

23,66

458

M-55

PK

Mislisz Piotr

30.04.1964

Osłonino

23,20

448

M-55

10

Ustarbowski Zbigniew

03.02.1951

Połczyno

18,89

417

M-70

11

Miłosz Adam

08.11.1972

Połczyno

23,66

411

M-45

12

Zelewski Tadeusz

17.04.1949

Połczyno

18,14

398

M-70

13

Oberzig Józef

01.02.1960

Strzelno

20,05

346

M-60

14

Nadolski Tadeusz

12.05.1963

Łebcz

18,00

332

M-55

15

Żaczek Mariusz

12.07.1980

Strzelno

21,06

321

M-40

16

Willner Waldemar

03.11.1964

Domatówko

17,44

319

M-55

17

Patok Łucjan

09.09.1970

R. Górne

19,40

319

M-50

18

Konkol Adam

01.05.1974

Żelistrzewo

18,85

313

M-45

19

Oreszke Andrzej

04.01.1970

Zdrada

15,86

248

M-50

20

Oreszke Józef

08.10.1932

Zdrada

7,61

219

M-85

21

Kuchnowski Karol

27.02.1981

Werblinia

12,90

170

M-35

 

Rzut młotem mężczyzn

Msc.

Nazwisko i imię

Data ur.

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Ceszke Brunon

26.03.1954

Strzelno

36,21

803

M-65

2

Płomień Waldemar

27.03.1941

Błądzikowo

28,12

759

M-80

3

Miłosz Adam

08.11.1972

Połczyno

36,35

625

M-45

PK

Kownatke Rafał

24.03.1985

Puck

44,63

624

M-35

PK

Żaczek Julian

09.10.1960

Strzelno

25,79

490

M-60

4

Ustarbowski Zbigniew

03.02.1951

Połczyno

21,61

447

M-70

5

Groenwald Fabian

24.04.1980

Połczyno

28,41

419

M-40

6

Dettlaff Piotr

08.08.1963

Strzelno

21,57

392

M-55

7

Korthals Bernard

07.11.1965

Połczyno

21,17

383

M-55

8

Oberzig Józef

01.02.1960

Strzelno

20,05

365

M-60

9

Boczyński Bernard

08.03.1951

Połczyno

15,95

312

M-70

PK

Groenwald Szymon

09.06.2005

Połczyno

56,27

(5 kg)

--

PK

Kobierzyński Mikołaj

15.09.2005

Domatówko

35,52

(5 kg)

--

 

KLASYFIKACJA  NA  NAJBARDZIEJ  WARTOŚCIOWE  WYNIKI  GMINY PUCK

                        KOBIETY                                                              

Msc.

Nazwisko i imię

Konkurencja

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Jeszke Zofia

Kula

Mieroszyno

4,42

824

K-85

2

Wolszon Anna

Kula

Żelistrzewo

5,80

789

K-75

3

Bemke Danuta

60 m

Żelistrzewo

11,8

787

K-70

4

Rogalska Regina

Kula

R. Górne

6,55

776

K-70

5

Ptak Ryszarda

Kula

Strzelno

10,32

699

K-50

6

Białk Dominika

60 m

Strzelno

9,6

696

K-40

7

Adrian-Orzeł Krystyna

Kula

Strzelno

7,52

667

K-60

8

Bisewska Aleksandra

60 m

Strzelno

9,8

654

K-40

9

Dettlaff Małgorzata

Kula

Strzelno

4,90

654

K-75

10

Renusz Irena

Kula

Mieroszyno

7,33

648

K-60

 

 

 

 

 

                        MĘŻCZYŹNI

Msc.

Nazwisko i imię

Konkurencja

Miejscowość

Wynik

Pkt.

Kat.

1

Jarmulewski Jerzy

Oszczep

Mieroszyno

41,11

864

M-60

2

Płomień Waldemar

Kula

Błądzikowo

8,33

854

M-80

3

Hebel Józef

Kula

Połczyno

7,95

811

M-80

4

Groenwald Dariusz

60 m

Połczyno

8,2

804

M-50

5

Ceszke Brunon

Młot

Strzelno

36,21

803

M-65

6

Ustarbowski Zbigniew

Kula

Połczyno

9,62

789

M-70

7

Płomień Waldemar

Młot

Błądzikowo

28,12

759

M-80

8

Licau Wojciech

60 m

Mieroszyno

8,6

757

M-55

9

Molin Bartłomiej

60 m

Strzelno

7,8

753

M-40

10

Jarmulewski Jerzy

kula

Mieroszyno

10,14

745

M-60

 

 

KOŃCOWA  KLASYFIKACJA  ZESPOŁOWA

 

Miejsce

Miejscowość

Punkty

1

STRZELNO

237

2

POŁCZYNO

170

3

MIEROSZYNO

167

4

ŻELISTRZEWO

99

5

REKOWO GÓRNE

59

6

ŁEBCZ

47

7

DOMATÓWKO

39

8

WERBLINIA

38

9

BŁĄDZIKOWO

37

10

ZDRADA

36

11

OSŁONINO

24

12

STARZYNO

15

 

Więcej zdjęć www.flickr.com

Żródło: OŚRODEK KULTURY, SPORTU I TURYSTYKI w GMINIE PUCK

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Przydatne Linki

 

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info