Strona główna

Sonda

Czy jesteś za większym zadrzewieniem wsi Połczyno?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Piotr Neubauer kandydat z Połczyna do Rady Powiatu Puckiego

Jestem absolwentem kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne Polsko – Francuskiego Programu Studiów Europejskich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Instytutu Studiów Politycznych w Paryżu, w specjalności Unia Europejska. Ukończyłem również Międzywydziałowe Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim współfinansowane przez Narodowy Bank Polski z zakresu „Mechanizmów Funkcjonowania Strefy Euro” oraz studia podyplomowe na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego z zakresu „Zamówień Publicznych”.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami współfinansowanymi ze źródeł zewnętrznych oraz współpracy międzynarodowej. Na co dzień pracuję na kierowniczym stanowisku w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, zajmując się zagadnieniami związanymi z koordynacją projektów oraz współpracą międzynarodową.

W pracy na rzecz naszego powiatu chciałbym przede wszystkim wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu pozyskiwania funduszy zewnętrznych oraz relacji międzynarodowych. Powiat pucki posiada ogromy potencjał związany ze swoim położeniem, historią, unikalną kulturą kaszubską oraz walorami przyrodniczymi. Będąc członkiem sprawdzonej ekipy Twojego Powiatu Puckiego jestem przekonany, że wykorzystam ów potencjał jako stabilną podstawę do osiągnięcia naszych wspólnych celów programowych.

Uwielbiam rodzinne podróżowanie, dalsze i bliższe oraz poznawanie i smakowanie innych kultur. Jestem nałogowym słuchaczem audiobooków. Mieszkam w Połczynie. Mam wspaniałą żonę Anię i dwóch synów, ośmioletniego Igora i siedmioletniego Maćka, którzy są uczniami miejscowej Szkoły Podstawowej im. A. Abrahama.  W 2016 r., nieco ponad rok po naszej przeprowadzce
z Wejherowa, założyliśmy wraz z zaangażowaną grupą ludzi z Połczyna i okolic Stowarzyszenie „Wspólne Połczyno”, działające na rzecz integracji lokalnej społeczności.

Dzięki pracy w Radzie Powiatu Puckiego jestem w stanie skutecznie, bo bezpośrednio, zająć się kwestiami bezpieczeństwa, rozwoju edukacji oraz poprawą warunków ruchu drogowego na naszym terenie. Proszę o Państwa głos
w najbliższych wyborach, a ja ze swojej strony deklaruję swoje zaangażowanie, doświadczenie
i kompetencje, które wykorzystam w pracy na rzecz powiatu.

Piotr Neubauer    

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info