Strona główna

Sonda

Czy jesteś za większym zadrzewieniem wsi Połczyno?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Podsumowanie spotkania przedwyborczego „Komitetu Wyborczego Wyborców - Samorządowe Porozumienie Gminy Puck”

4 października 2018 roku na Sali OSP Połczyno odbyło się spotkanie przedwyborcze „Komitetu Wyborczego Wyborców - Samorządowe Porozumienie Gminy Puck”.

Na początku wójt Gminy Puck i kandydat na wójta w kolejnej kadencji Tadeusz Puszkarczuk przekazał informacje na temat wykonanych i trwających inwestycji na terenie Gminy Puck.

Następnie mieszkańcy zadawali pytania. Najwięcej dotyczyło tematu kosztu wywozu śmieci i zasadności narzucenia używania pojemników na bioodpady.

Poruszono też temat kanalizacji, oraz możliwości połączenia Połczyna Bis z Miastem Puck. Podkreślono, że jest to wola mieszkańców gdzie chcą mieszkać i jeżeli będą chcieli mieszkać w mieście, Gmina nie ma nic przeciwko.

Na koniec wójt Tadeusz Puszkarczuk został zapytany, dlaczego mimo wcześniejszych deklaracji o niekandydowaniu na stanowisko wójta w kolejnej kadencji, podjął się po raz kolejny tego wyzwania. Odpowiedział, że wspólnie z członkami komitetu postanowili, że ten ostatni raz spróbuje ponieważ chciałby służyć społeczeństwu ostatnią kadencję.

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info