Strona główna

Sonda

Kto jest za (w związku z planami w zakresie ViaMaris) ?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Reklama

Reklama

Wypadek z udziałem traktora

8 października 2020 r. o godz. 19.50 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego w Pucku wpłynęło zawiadomienie o zderzeniu się dwóch samochodów osobowych oraz ciągnika rolniczego w Połczynie przy ul. Puckiej.

Do zdarzenia zostały zadysponowane: 2 zastępy i samochód operacyjny  (SLOp) z JRG Puck oraz OSP Połczyno.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów JRG Puck stwierdzono, że na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz ciągnika rolniczego, wszyscy uczestnicy wypadku byli przytomni. Kierowca ciągnika rolniczego znajdował się na zewnątrz pojazdu z raną na głowie i szyi, kierowca Jeep Grand Cherokee znajdował się uwięziony w samochodzie, uskarżał się na ból w klatce piersiowej, kierowca Audi, także był uwięziony w samochodzie, uskarżał się na ból prawej dolnej kończyny. Droga była całkowicie zablokowana, ciągnik rolniczy leży przewrócony na boku, na pobliskim polu. Następnie na miejsce zdarzenia przybył patrol policji, zespół ratownictwa medycznego (ZRM), samochód operacyjny z JRG Puck i Lotnicze Pogotowie Ratownicze(LPR).


Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu uczestnikom kwalifikowanej pomocy przedmedycznej przez ratowników z JRG Puck.  Przy pomocy sprzętu hydraulicznego wydobyto kierowców z samochodów oraz przekazano poszkodowanych ZRM. Poszkodowani kierowcy zostali zabrani przez LPR i ZRM do szpitali w Gdyni, Wejherowie i Pucku.

Źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Przydatne Linki

 

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info