Strona główna

Sonda

Czy montaż Luster Drogowych poprawi bezpieczeństwo na drogach Połczyna?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Bilety na koncert Cugowskich od Schaap-Pol

24 lutego 2017 roku (sobota) na Ergo Arenie odbędzie się koncert Cugowskich promujący płytę "Zaklęty krąg".

Po raz kolejny firma Schaap-Pol z Połczyna przekazała dla mieszkańców bilety.

„Zespół CUGOWSCY to muzyczny projekt wieloletniego frontmana Budki Suflera – Krzysztofa Cugowskiego i jego synów – Piotra i Wojciecha tworzących grupę Bracia.

Krzysztof Cugowski rozpoczął muzyczną drogę ponad 40 lat temu zakładając zespół, który na stałe wpisał się do historii polskiego rocka. Piotr i Wojciech Cugowscy od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia. Mają na swoim koncie cztery płyty. Ostatni album zespołu rok temu pokrył się platyną. Zarówno ojciec jak i synowie obracają się w kręgu szeroko rozumianego rocka. Skrzyżowanie ich muzycznych dróg było więc tylko kwestią czasu.

Pomysł wspólnego występowania przybrał realne kształty w 2014 roku podczas jubileuszowej i zarazem pożegnalnej trasy koncertowej Budki Suflera. Piotr i Wojtek Cugowscy kilkukrotnie wsparli wówczas zespół na największych polskich scenach. Połączenie sił ojca i synów zostało sfinalizowane już na początku 2015 roku. Od tego momentu Krzysztof Cugowski regularnie występuje jako gość specjalny podczas koncertów zespołu Bracia.

Na początku 2016 roku trio Cugowskich rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinne trio wsparli w tym przedsięwzięciu m.in. muzycy zespołu Bracia. W maju do rozgłośni radiowych trafił pierwszy singiel z powstającej płyty. Album  „Zaklęty krąg” miał swoją premierę 30 września 2016 roku. Jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najważniejszych płyt 2016 roku.

Obecnie zespół CUGOWSCY jest w trakcie trasy koncertowej „Zaklęty krąg”, promującej płytę.”

Źródło: ergoarena.pl

Koncert rozpoczyna się  o godzinie 19:00, będzie poprzedzony kampanią informacyjną pod tytułem „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”.

Firma Schaap-Pol dla mieszkańców Połczyna przekazała 30 biletów. Zapewniony jest także transport autokarem. Autokar ma ruszyć o godzinie 17:30 z placu firmy Schaap-Pol  (Godzina odjazdu może się zmienić. Jeżeli się zmieni poinformujemy o tym).

UWAGA !!! Zmiana godziny odjazdu autokaru na godzinę 17:15.

Bilety można odebrać u Sołtysa Łukasza Korthals po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu 604 579 402. Kto pierwszy ten lepszy :)

 #

A ja nie popieram pomimo że

A ja nie popieram pomimo że mam mózg i uniwersyteckie wykształcenie.Nie każdy musi kochać 'Schaap-Pol'

 
 #

Popieram dla mnie wieśniak

Popieram dla mnie wieśniak też brzmi obraźliwie, a co do mózgu to przykre i chociaż wszyscy go mamy, to co niektórzy go nie używają. Co nieco wiem o współpracy tej firmy z organizacjami w tej wsi i wcale się nie dziwie, że się ktoś wkurzył.

 
 #

A co tam u Naszego Mrozka już

A co tam u Naszego Mrozka już dawno nie był w gnieżdzie,czy przeżył ostatnie mrozy i opady deszczu i śniegu.Ktoś coś wie.

 
 #

Człowieku wiesniak Cię razi

Człowieku wiesniak Cię razi ale drugi komentarz ,że ktoś nie ma mózgu to już nie, co za hipokryzja.

 
 #

W obecnych czasach nazwać

W obecnych czasach nazwać kogoś wieśniakiem jest bardzo obraźliwe, więc proszę ważyć słowa. Natomiast jeśli chodzi o wypuszczany w powietrze śmierdzący i dławiący zapach jak to Pani określa na pewno nie jest codzienny. Przechodzę koło tej firmy, też tu mieszkam i już długo nie czuć tego o czym Pani pisze. Nie mam nic przeciwko, że takie firmy powstają w centrum. Przynajmniej ludzie mają pracę, bo ta firma zatrudnia dziesiątki pracowników. Poza tym nikt nas nie truje,tylko nie sympatycznie pachnie"czasami". A zyski między innymi idą do naszej wsi, ktoś już opisał do jakich inwestycji dokłada się "Schaap-Pol" i nie są to małe pieniądze. Najgorsze jest to, że ludzie którzy nic nie wiedzą zawsze mają najwięcej do powiedzenia, dotyczy to pierwszego komentarza.

 
 #

Mieszkam tu i teraz jestem

Mieszkam tu i teraz jestem wieśniaczką, nie widzę w tym słowie niczego obrażliwego.Nie śmierdzi mi zapachami wioskowymi tylko zakładem który codziennie wypuszcza w powietrze śmierdzący ,dławiący zapach.Takie zakłady powinny być poza miejscami zamieszkiwania a nie w centrum.Tylko w Polsce mogą nas truć zachodnie firmy.W Niemczech czy Holandii taka firma w środku wsi by nie powstała.Nas trują a zyski idą na zachód.

 
 #

Nikt nikogo nie wyzywa

Nikt nikogo nie wyzywa piszemy o tym, iż w naszych oczach firma "Schaap-Pol"nie jest żałosna. Natomiast kultury osobistej u nas nie brakuje czego nie mogę powiedzieć o osobie, która mieszkańców wsi nazywa wieśniakami. Sam czy sama jesteś wieśniakiem skoro Ci śmierdzi znaczy, że tu mieszkasz. To jest wieś jak Ci się nie podoba to wąchaj spaliny w mieście.

 
 #

Wszyscy piszecie jako

Wszyscy piszecie jako ;Anonim' a się wyzywacie. Gdzie kultura osobista,czy u wieśniaków jej nie ma.Czy wszyscy muszą lubieć tą firmę.Faktem niezaprzeczalnym jest że strasznie od niej śmierdzi.

 
 #

Sam jesteś żałosny. Firma

Sam jesteś żałosny. Firma Schaap-Pol cały czas pomaga naszej wsi. Dokłada się do Dnia Dziecka , Dnia Seniora , do Sobótki , remontu kapliczki , do remontu siłowni i remizy OSP , pomaga Wiejskiemu Klubowi Kultury . Sam pewnie nic nie robisz to chociaż nie krytykuj innych.

 
 #

"Schaap-Pol" jest firmą

"Schaap-Pol" jest firmą zajebistą 30 biletów na koncert to tylko kropla w morzu, od tej firmy. Żałosna jest osoba, która nic nie wie na temat tej firmy i Połczyna a pisze takie bzdury. Proszę się ujawnić a ja chętnie pokaże co firma "Schaap-Pol" dla nas zrobiła. Anonimowość dodaje odwagi, człowieku zacznij się leczyć albo weź się do roboty a nie siedzisz i krytykujesz wszystko co się dzieje. A Ty coś kiedyś za sponsorowałeś? Chcesz to Ci załatwię sponsora ale na mózg dla Ciebie bo go chyba nie masz. Pozdrawiam.

 

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Kalendarz wydarzeń

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info