Strona główna

Sonda

Kto jest za (w związku z planami w zakresie ViaMaris) ?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Reklama

Reklama

Czy jesteś za przekształceniem Szkoły w Połczynie w 4 klasową?

Tak
36% (168 głosów)
Nie
62% (293 głosy)
Nie mam zdania
2% (8 głosów)
Razem głosów: 469
 #

Szkoła

Większość banerów\obrusów i prześcieradeł/ z hasłami- protestami o likwidacji szkoły jest zniszczona,porwana ,byle jaka-czyżby taka jak szkoła.Ci co je wywiesili na płotach niech o nie dbają.

 
 #

szkoła

Jak szkoła zostanie to deficyt gminy wzrośnie /w 2018 r 13 mln zł/Wtedy wzrosną podatki i opłaty dla wszystkich mieszkańców.Niech Wójt i radni wezmą to pod uwagę.

 
 #

Szkoła

Jaka szkoła jest każdy widzi, nie zmienia to faktu że wòjt jest oszustem i kłamcą.
Przed wyborami było obiecywane, że szkoła zostanie, a nawet bedzie dobudowana sala gimnastyczna.

 
 #

A ciemny lud to kupił

Ludzie uwierzyli w filmiki na fb "wasz wójt", a wypisywali na panią Kasię, że obiecuje niestworzone rzeczy i teraz mają waszego wójta. he, he

 
 #

Szkoła

A może jeszcze kryty basen w każdej szkółce.Małe szkoły nie mogą być rozbudowywane bo koszty rozbudowy i utrzymania są bardzo wysokie.A może rodzice przejmą szkołę zrobią np. prywatną ,społeczną lub katolicką ,będą płacili czynsz.Wtedy będą sobie budować a nie gmina ma im dać wszystko.

 
 #

Teraz wszyscy się obudzili!

Teraz wszyscy się obudzili! Gdyby szkoła ta była zadbana i dofinansowana, to nikomu by nie przyszło do głowy żeby ją zamykać. Tylko jeżeli problemem było skosić trawę na boisku czy uprzątnąć obejście to co tu mówić o jakichkolwiek poważniejszych inwestycjach. Ta szkoła wygląda jak 50 lat temu. Na razie klasy 0 – 3 zostaną, bo najważniejsza osoba przecież nie ma jeszcze emerytury.

 
 #

A szkoła niby nie zadbana

A szkoła niby nie zadbana jest,????a wójtowi przeszkadzało np że nie ma parkingu wyłożonego kostka ????klasy ładne kolorowe czyste ,a to co się wydarzyło ostatnio na poddaszu to wielkie gratulacje wygląda tam zjawiskowo ,DZIEKUJEMY wszystkim którzy brali w tym udział !

 
 #

Ty chyba nie masz pojęcia o

Ty chyba nie masz pojęcia o szkole ,,jak 50 lat temu ?oj to w złym stylu wypowiadać się w taki sposób na forum to że anonimowo to nie znaczy że można pozwalać sobie na wszystko

 
 #

Soltys

Sołtysie drogi dziękuje za dobre słowo uśmiech wsparcie ,za to że robiłeś wszystko co dla wsi powinien robić sołtys ,żal że już nie zadzwonię do Ciebie może i w malutkiej sprawie ale zajmowales się zawsze wszystkim z wielkim zaangażowaniem i kierowales się dobrem wsi ,mieszkańców ,,,i dzieci ????DZIEKUJE bądź sobą i nie rezygnuj z zamierzonych celów .Powodzenia .

 
 #

Sołtysie DZIEKUJEMY

Sołtysie DZIEKUJEMY

 
 #

Polczyno już nie będzie takie

Polczyno już nie będzie takie samo bez Pana Łukasza ,,,żal tych lat ALE spisałeś się Pan na medal i to złoty

 
 #

Szkoła

Zastanawiam się dlaczego w małej wiosce z jedną szkołą aż 1/4 jest za zamknięciem tej szkoły. Patrząc z boku wszyscy powinni stać murem za jej obroną, a tak nie jest. Czy coś jest nie tak?

 
 #

skad te dane

skad te dane

 
 #

Z ankiety obok bystrzaku!

Z ankiety obok bystrzaku!

 
 #

W tej szkole jeżeli rodzic ma

W tej szkole jeżeli rodzic ma jakieś ale czy inne zdanie to dziecko przychodzi do domu z uwagami i ocenami najgorszego ucznia!!! Szkoła nie jest do zamkniecia ale to grono wzajemnego mszczenia się na małych dzieciach rozgoniłbym w 4 wiatry. Co niektórym nauczycielkom odebrałbym wszelkie prawa do wykonywania zawodu pedagoga!

 
 #

Nauczyciel spoko

A ja będę bronić nauczycieli robią to co powinni ponieważ czasem trzeba dziećmi wstrząsnąć i wpisać uwagę by się wzięło w garść i poprawiło oceny czy sprawowanie bo w dzisiejszych czasach dzieciaki są rozpieszczone że szkoda słów na ich odzywki i zachowanie

 
 #

Ta szkoła nie umie edukować!

Z tym poziomem nauczania to tylko do zadówki się dostaną!

 
 #

co za głupoty.

dziwne ze albsolwenci szkoły są zadowoleni i osiągają dobre wyniki w nauce. i z uśmiechem na Twarzy wracają i odwiedzaja szkole. nauczycieli. ostatnio nawet była Absolwentka Szkoły (teraz juz pracujaca) na uroczystym pozegnaniu jednej z nauczycielek. byl smiech i lzy. ale lzy spowodowane wzruszeniem. ze tak fantastyczny jest kontakt nauczyciel-uczeń. I widać że szkoła jest rodzinna szkoła.

 
 #

poziom

Jesli nie ma checi do nauki to i wysoki poziom nie pomoze

 
 #

szkole zostawcie w spokoju

szkole zostawcie w spokoju inauczycieli tak samo a kto chce lepszych wiekszych ilepiej wyposazonych szkol to moze poslac swoje dzieci tam gdzie chce nie musi do naszej w polczynie nauczyciele wspaaniali godni podziwu za wklad i poswiecenie ktore wkladaja ze swojej strony a co do tego ze piszecie ze taszkola nie umieje edukowac w niektorych przypadkach jest to bardzo trudne do zrealizowania itrzeba szukac pomocy u innych pedagogow specjalistow

 
 #

Do ,,zadówki' na pewno .

Do ,,zadówki' na pewno . Niektórych tak ta szkoła nauczyła , że piszą z błędami.

 
 #

A co na to nasz radny z Rady

A co na to nasz radny z Rady Gminy Puck która przygotowała taka uchwałę.

 
 #

Artykuł

ZAMKNĄĆ TO ŚREDNIOWIECZE

 
 #

PAMIĘTAJCIE O WSPOMNIENIACH!

Mimo, że nie mam dzieci w tej szkole, wiem że przenoszenie ich do innej placówki nie wpłynie na nich pozytywnie. Ja sama nie chciałabym na przykład nagle zrezygnować z pracy by przenieść się nagle gdzieś indziej. Proszę was nie róbcie tego tym biednym dzieciom, one zachowały w tym budynku wspomnienia...

 
 #

Wspomnienia z budynku czy ze szkoły

Wspomnieniem dziecka z lat szkolnych nie jest budynek, tylko nauczyciele, uczniowie, atmosfera na lekcjach, przerwach, wycieczkach. Szkoła to nie jest budynek, to są ludzie, którzy ją tworzą. Na miłość boską, nie budynek!

 
 #

Nie przenoście naszej szkoły

My rodzice sprzeciwiamy się przeniesieniu naszych dzieci do innej szkoły

 
 #

Proszę wypowiadać się w swoim

Proszę wypowiadać się w swoim imieniu i nie używać formuły "my" tylko "ja".

 
 #

Dlaczego? Może więcej

Dlaczego? Może więcej konkretów?

 
 #

Niektórzy ludzie już doprowadzają mnie do szału

Dlaczego się pytasz? Może dlatego że ta szkoła wiąże ze sobą dużo wspomnień, uśmiechów dzieci, dlaczego mamy psuć im tą radość i przenosic ich do miejsca w którym będą czuły się nieswojo

 
 #

A skąd założenie, że w innej

A skąd założenie, że w innej szkole będą czuć się nieswojo? Ludzie, myślcie trochę, dzieci zostaną przeniesione z całą klasą, więc nie idzie tam samotnie, ale z całą swoją ekipą

 
 #

Szkoła ma zostać!

Moim zdaniem ta szkoła to coś więcej niż zwykły budynek, jest to miejsce w którym codziennie spotykają się nasze dzieci, żeby kontynuować naukę. Ale niektórzy tego nie zrozumieją, ponieważ życie dzieci jest im obojętne. Niektórzy może chcą się tam przenieść, ale wiekszosci sprawiło by to wielki problem. Pomyśleliście o tym?

 
 #

Szkoła

Jak to w większości głosowaliśmy na tą Radę Gminy i Wójta a oni wiedzą co robią a więc jaki protest jakie do boju.Na pewno najwięcej krzyczą nauczyciele i ci którym nie zależy na wyższym poziomie nauczania.Nikt nie chce całkowicie likwidować szkoły.

 
 #

szkoła w Połczynie

co to znaczy że nie zależy na wyższym poziomie nauczania? uczniowie szkoly w Połczynie maja lepsze wyniki w egzaminach niż uczniowie szkoły w darzlubiu.

 
 #

Super dowcip, długo się tak

Super dowcip, długo się tak nie uśmiałam

 
 #

Szkoła była ok ,ale jak było

Szkoła była ok ,ale jak było dzieci o połowe mniej.Teraz na taką ilość uczniów jest stanowczo za mała!!!Dzieci mniejsze rozpychają się wśród starszych, którzy maja młodsze klasy za nic.Teraz jest nawet niebezpiecznie.Klasy 4-8 bezdyskusyjne powinny byc przeniesione do Darżlubia.Szkoda ,ze rodzice nie widzą tego problemu ktory tam się rozgrywa.

 
 #

Głosowanie

Nie nigdy

 
 #

Nie

Nie

 
 #

Nie

Nie

 
 #

Czas najwyższy żeby zrobić

Czas najwyższy żeby zrobić wreszcie z tą pseudo szkołą porządek!

 
 #

A kim ty jesteś szkoła

A kim ty jesteś szkoła zostanie

 
 #

Ta szkoła robi naszym

Ta szkoła robi naszym dzieciom więcej krzywdy jak pożytku. Jeżeli nauczanie dalej ma tak wyglądać i mszczenie się na dzieciach to najlepiej zlikwidować ją całkowicie.

 
 #

Krzywdę to Ty sam robisz wielu dzieciom!!

Krzywdę to Ty sam robisz sobie i dzieciom....z Tobą to zapraszamy do klasy "0" bo nie masz pojęcia o nauczaniu, wychowywaniu,dobru wspanialych i wykształconych nauczycielu, którzy dzieci traktują jak rodzina i to na bardzo dużym poziomie nauczania ...prosimy o szczegóły jeżeli jest więcej krzywdy niż pożytku...

 
 #

Prosimy o odpowiedź,a nie

Prosimy o odpowiedź,a nie milczenie...milczy tylko osoba krzywdząca a nie sprawiedliwa...Rozumiem że każdy z nas ma swoje zdanie, ale w tej sprawie prosimy o uwzględnienie swojej wypowiedzi? Każdy rodzic który Kocha..Szanuję...Opiekuje się swoimi dziećmi.. oczekuje tego samego od nauczycieli ..Nasza szkoła w Połczynie...To jak dom rodzinny, nikt nikogo nie krzywdzi, każdy z nich próbuje pomoc naszemu dziecku tylko Wy co jesteście na TAK w ankietach nie macie o niczym zielonego pojęcia...

 
 #

Odpowiem za kogoś, kto

Odpowiem za kogoś, kto usilnie jest wywoływany do odpowiedzi. Obrażanie ludzi na forum nic nikomu nie da, poza tym, jak sam czy sama piszesz, każdy ma prawo do swojego zdania. Jeżeli szkoła w Połczynie jest wg Ciebie niczym dom rodzinny, to ja za taką rodzinę dziękuję, więc, albo jesteś nauczycielem czy pracownikiem tej szkoły i nie chcesz stracić roboty albo piszesz na tym forum ot tak sobie, oby pisać. Skoro jest tak świetnie, sprawiedliwie, na wysokim poziomie nauczania, to mam pytanie: dlaczego wiele dzieci z Połczyna rodzice przenieśli do innych szkół, dlaczego mieszkańcy Połczyna Bis wożą swoje dzieci do szkoły w Pucku, dlaczego głośno się mówi o skargach składanych do wójta i nie wiadomo gdzie jeszcze? Proszę powiedzieć jak jest plus tej szkoły, bo nie mogę znaleźć. Najmniejsze dzieci będą dalej chodziły do szkoły w Połczynie a starsze, mając zapewniony dojazd do Darżlubia spokojnie dadzą sobie radę. W dużych szkołach uczeń jest oceniany za to co potrafi a nie odpowiada za swoich rodziców, jak to się dzieje w Połczynie

 
 #

Twoja odpowiedź tu dużo nie da

Twoja odpowiedź tu dużo nie da... to że próbujesz zniszczyć tą atmosferę jaka panuje w tej szkole na prawdę nic nie da i tylko się upokorzysz. Czy naprawdę tego chcesz? Sprzęt może nie jest za dobry to prawda ale to nie znaczy że od razu nauczyciele są źli przez to że szkoła nie ma pieniędzy na takie rozbudowania. Po prostu myślę że nie masz racji

 
 #

Byłem uczniem

Byłem uczniem tej szkoły jestem już osobą pelnoletnią. Niestety mam złe wspomnienia. Jakeśli ktoś pisze ze szkołą nie ma pieniędzy to przypominam sobie sytuację że w ubikacja często nie było papieru, ale w nauczycielskie toalecie papier z górnej półki. Ale oczywiście uczniowie z niej korzystać nie mogli. Na lekcjach wychowania fizycznego ciągle graliśmy w nogę, a co za tym idzie nie miałem bladego pojęcia o zasadach gry w koszykówkę czy piłkę ręczną, nawet nie umiałem przeskoczyć płotka. W innej szkole było mi wstyd. Pamiętam sytuację jeżeli coś głupiego się komuś przydażyło nauczyciel śmiał się razem z całą grupą zamiast wytłumaczyć że każdemu może się przydażyc. Szkoła jest ok ale grono pedagogiczne pozostawia wiele do życzenia.

 
 #

szkola w polczynie najlepsza!

A Ty kim jesteś ze komentujesz w taki sposób; "ze dziecko odpowiada za swoich rodziców"? bo ja osobiscie mam wrazenie ze kilka komentarzy jest dodanych przez jedna osobe -rodzine która próbuje w złym świetle pokazać szkołę w Połczynie. Ale dlaczego???
hmm można się domyślać. ...
w szkole w Połczynie nauczyciele mają podejście indywidualne do każdego z ucznia osobno każdemu dziecku poświęcają uwagę. Dziecko ufa nauczycielom i wie ze może na niego liczyć wrazie jak czegoś nie rozumie.zawsze jest wstanie wyjaśnić jeszcze raz. do naszej szkoły w Połczynie nie chodzą tylko dzieci ze Zdrady czy Połczyna. a rowniez z Zelistrzewa. Brudzewa. Połczyna bis. Pucka itd z jakiegoś powodu wybrali tą szkołę i są zadowoleni bo walczymy o szkole razem. w rodzicach sila !

 
 #

A ja mam wrażenie że ktoś tu

A ja mam wrażenie że ktoś tu pisze i jest na ,,przeniesienie dzieci,,do darzlubia a jego dzieci już tam chodzą albo chodzą do Pucka po co tracić czas na pisanie tak GLUPICH komentarzy że poziom niski że tam są sale lekcyjne wyposażone w nie wiem co ,? Drodzy rodzice do BOJU w kupie ????siła ,nie sprzedamy naszych dzieci !!!!!!będziemy walczyć !!!!!

 
 #

Jesteś chyba mało

Jesteś chyba mało zorientowany co się dzieje w Połczynie, skoro twierdzisz, że tylko jedna rodzina to komentuje. Sporo dzieci z Połczyna nie chodzi do swojej miejscowej szkoły i myślisz, że to pod wpływem jednej rodziny? Żenada. Szkoda, że te rodziny nie chcą się wypowiadać w sprawie szkoły, bo dużo by nam powiedzieli.

 
 #

Tak

Też tak

 

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Przydatne Linki

 

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info