Strona główna

Sonda

Co należy zrobić z popiołem z pieca i z kominka?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Ulica Krótka i część ulicy Lipowej w Połczynie zostaną utwardzone jeszcze w tym roku

27 marca 2020 roku Gmina Puck ogłosiła przetarg na zakup płyt Yumb, którymi zostaną utwardzone drogi gruntowe na terenie Gminy.

Zakupione zostanie 16 425 szt., dostawa ma się odbyć w trzech częściach.

Dla Połczyna przeznaczono 683 płyty na utwardzenie pozostałej części ulicy Krótkiej i części ulicy Lipowej.

Realizacja zamówienia ma nastąpić w ciągu 60 dni od dnia podpisania umowy. Wybór wykonawcy odbędzie się 6 kwietnia 2020 roku.

Warto dodać, że większość mieszkańców części ul. Lipowej (odcinek między ul. Sosnową i Świerkową) zadeklarowała partycypację w kosztach zakupu płyt.

Źródło: bip.gmina.puck.pl

 #

Połczyno Bis

Co to za stwór Połczyno Bis.Praktycznie jest to Puck.Osiedle powstało parę lat temu a chcieli by mieć wszystko.Połczyno na drogi,oświetlenie czeka kilkadziesiąt lat.Do Pucka nie chcecie bo tam większe podatki a tu chcecie wszystko szybko i za pół darmo.

 
 #

Połczyno bis

Czy coś zacznie się dziać na Połczynie Bis? Domy rosną jak grzyby po deszczu, a na ulicach brak oświetlenia, płyt o kanalizacji nie wspomnę...płacimy takie same podatki.

 
 #

Ale chyba wszyscy mieli oczy

Ale chyba wszyscy mieli oczy gdzie te domy bedo rosły.... Szczere pole i co? Wszystko ma byś oświetlenie chodniki nawet kanalizację,,,, Połczyno czekało na lampy 20 lat na kanalizację troszkę krócej albo i nie Trzeba było mieszkanie w bloku kupić a nie działkę na peryferiach miasta

 

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info