Strona główna

Sonda

Czy w Połczynie jest problem z psami biegającymi luzem?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Wypadek w Połczynie. Mężczyzna na przejściu dla pieszych potrącił 12-letnią dziewczynkę

Wypadek w Połczynie. 54-letni mieszkaniec Leśniewa potrącił 12-latkę, która wracała ze szkoły. Dziewczynka przechodziła przez pasy przy ul. Gdańskiej. Mężczyzna wyprzedzał inny pojazd i nie zauważył pieszej. Poszkodowaną przetransportowano do Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Nadmorska Kronika Policyjna.

Wypadek w Połczynie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6.11.2017 nieopodal szkoły podstawowej. Tuż po ostatnim dzwonku uczniowie tradycyjnie wracali do domów. Jednak 12-letnia mieszkanka Połczyna po lekcjach trafiła do szpitala. Dlaczego? Wszystko przez 56-latka z Leśniewa.

- Mężczyzna prowadzący audi przemierzał ul. Gdańską od strony Celbowa - relacjonuje asp. szt. Janusz Mandziuk z KPP Puck. - Rozpoczął manewr wyprzedzania przed oznakowanym przejściem dla pieszych, na którym znajdowała się już 12-letnia dziewczynka. Jego pojazd uderzył w nieletnią przechodzącą z prawej na lewą stronę.

Uczennica z obrażeniami ciała została przetransportowana do Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. 56-letniego kierowcę audi przebadano alkomatem. Był trzeźwy.

Na miejscu swoje czynności przeprowadzał technik kryminalistyki. Wysokość kary będzie zależała od stanu zdrowia poszkodowanej. Funkcjonariusze już zakwalifikowali to zdarzenie jako wypadek w Połczynie.

- Obecnie nad sprawą pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Ich zadaniem jest dokładne wyjaśnienie okoliczności - tłumaczą w KPP Puck.

Żródło: puck.naszemiasto.pl

EDIT Redakcja WP: 2017.11.09 – 13:30

Udało się nam ustalić, że dziewczynka jest w szpitalu, jej stan jest dobry. Ma złamaną rękę i nogę, miała też wstrząśnienie mózgu.

Droga przez Połczyno jest bardzo niebezpieczną drogą. Mimo znaku ograniczenia do 40 km/h przed łukiem od strony Celbowa, mało kto się do tego ograniczenia stosuje.

 #

Jaką obwodnice jakie to

Jaką obwodnice jakie to koszty,kto za to zapłaci,wioski nie mają obwodnic.Realnym jest zrobienie sygnalizacji świetlnej.

 
 #

No i to by było najlepszym

No i to by było najlepszym rozwiązaniem

 
 #

Może należy wybudować

Może należy wybudować obwodnicę Połczyna ?

 

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info